Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  1

  Bleskovky

  Váňová je na LETAS po prvním kole dělená třetí

  20. října 2021 – haf

  Povedené první kolo za sebou má na finálovém turnaji letošní sezony LET Access Series česká profesionální golfistka Šideri Váňová. Ta se na akci Santander Golf Tour Barcelona drží po středě na děleném třetím místě, když na první ztrácí jedinou ránu. Kolo došla v paru.

 • Gary Player
  2

  Bleskovky

  Podporujte více ženský golf, vyzývá legenda firmy

  19. října 2021 – pv

  Gary Player vyzývá k větší podpoře ženského golfu. Tvrdí, že ženská složka tohoto sportu je opomíjená. Proto minulý týden na Aramco Team Series v New Yorku apeloval na sponzory, ať ženskému golfu věnují větší pozornost.

 • Šideri Váňová
  3

  Bleskovky

  Váňová na LETAS čtrnáctá, Vlčková na finále Symetry nedala cut

  10. října 2021 – haf

  Povedený turnaj, předposlední na LETAS v této sezoně, za sebou má Šideri Váňová. Česká profesionálka skončila ve Francii na Terre Blanche Ladies Open na děleném čtrnáctém místě.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková je doma. Ráda by hrála LET v Dubaji a Saudské Arábii

  7. října 2021 – pv

  Klára Spilková je po nezdolaném cutu na ShopRite LPGA Classic, svém posledním turnaji v této sezóně na LPGA, už zpět doma v Praze. Ještě před návratem si stihla zahrát charitativní turnaj s legendami světového golfu, ale nyní se již snaží získat místo na nadcházejících turnajích Ladies European Tour.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Mrůzek prožil ve Francii povedený den, ženy na LETAS nikoliv

  17. září 2021 – haf

  Úspěšný den za sebou má na Challenge Tour Filip Mrůzek. Ten musel na Hopps Open de Provence odehrát necelých prakticky kolo a půl, ale popasoval se s tím na výbornou, celkově si polepšil o čtyři rány a bez problémů projde cutem. Finále na LETAS naopak nevyšlo Češkám.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení