1

Bleskovky

Na Zbraslavi vyhrála Finka Koivisto, Češky mimo TOP 10

18. září 2020 – GolfExtra.cz

​Vítězkou turnaje Amundi Czech Ladies Challenge s dotací 37 500 euro na hřišti Prague City Golf na Zbraslavi se stala Finka Tiia Koivisto. Šestadvacetiletá seveřanka zvítězila s celkovým skóre -9 a radovala se ze svého premiérového vítězství na LET Access Series.

• Pia Babnik
    2

Bleskovky

Babnik vede turnaj LETAS na Zbraslavi, čtvrtá je Kousková

16. září 2020 – haf

Jak to tak vypadá, talentovaná Slovinka Pia Babnik přijela do Česka vyhrát další turnaj. Na Amundi Czech Ladies Challenge po prvním kole vede, když se ve středu dostala na Zbraslavi pět ran pod par hřiště. Z mnoha domácích hráček je na tom nejlépe čtvrtá Sára Kousková.

• Amy Boulden
    3

Zprávy

Nelly Korda přestála krizi, na LET vyhrála Amy Boulden

13. září 2020 – haf

Nelly Korda si prošla na letošním ANA Inspiration ve třetím kole první krizí, kterou ale přečkala a před finálovým kolem dělí první místo s Brooke Henderson. Na akci Ladies European Tour ve Švýcarsku pak vyhrála Amy Bouldem, Tereza Koželuhová byla nejlepší amatérkou.

• Klára Spilková
    4

Zprávy

Kláru Spilkovou mrzí, že nevyšlo TOP 10. Teď se těší do kina

31. srpna 2020 – haf

​Po čtyřech letech se Klára Spilková představila českým golfovým fanouškům a v Berouně z toho bylo na Tipsport Czech Ladies Open dělené 13. místo. Nejlepší česká golfistka si to nejlepší schovala na druhou polovinu turnaje, jen slabší úvod 2. kola ji stál lepší umístění.

5

Zprávy

Spilková skončila v Berouně třináctá, vyhrála Pedersen

30. srpna 2020 – haf

Svým nejlepším výsledkem na turnaji se rozloučila Klára Spilková s letošním Tipsport Ladies Czech Open. Po kolech za 70, 70 a 69 ran obsadila se skóre -7 dělenou 13. příčku, na vítěznou Dánku Emily Kristine Pedersen ztratila deset ran.