1

Bleskovky

Finále na Kaskádě začali nejlépe Hinnerová a Lieser

3. října 2019 – pv

Po dlouhé cestě z úspěšného finále Pro Golf Tour v Německu se Ondřej Lieser přesunul rovnou na brněnskou Kaskádu, kde druhý den zahrál společně s Lucií Hinnerovou nejlepší úvodní kolo Portiva Golf Trophy – Grandfinále Moneta Czech PGA Tour.

• Stanislav Matuš
    2

Bleskovky

Češi v Evropě i USA. Hrají na Challenge Tour, LETAS i Symetře

26. června 2019 – GolfExtra.cz

Tento týden je opět velmi bohatý na českou účast na mezinárodní úrovni. Kromě již rozehrané Pro Golf Tour v Polsku, kde v prvním kole zazářil Ondřej Lieser, hraje hned čtveřice Čechů na Challenge Tour v Itálii. Početné zastoupení má česká účast na LETAS a česká vlajka bude vlát i na zámořské Symetra Tour.

3

Zprávy

Šampionát české PGA na rány ovládli Matuš a Hinnerová

3. června 2019 – pv

Stanislav Matuš ve druhém turnaji domácí Moneta Czech PGA Tour na Karlštejně potvrdil, že má v posledních týdnech velkou formu. Po 14. místě z Challenge Tour na Kaskádě a prvním cutu na European Tour v kariéře v Belgii nyní zvítězil v šampionátu české PGA na rány.

4

Zprávy

Matuš dal první cut na European Tour, Vlašínová v TOP 10 na LETAS

31. května 2019 – pv

Stanislav Matuš se ve svém osmém startu na European Tour v kariéře dočkal prvního cutu. Ve druhém kole Belgian Knockout zahrál 72 ran (even par) a s celkovým skóre -2 se podívá do víkendového play off inovativního formátu turnaje. Na LETAS ve Švýcarsku se dařilo i Kateřině Vlašínové, která skončila dělená sedmá.

• Šideri Váňová
    5

Bleskovky

Z Češek na LETAS ve Švýcarsku dohrála nejlépe Váňová

5. května 2019 – GolfExtra.cz

O jedno kolo kratší byl nakonec kvůli nepříznivému počasí turnaj LET Access Series ve Švýcarsku. Ze sedmi Češek se na VP Bank Ladies Open 2019 nejlépe umístila Šideri Váňová, kterou výsledková listina registruje na děleném 20. místě se skóre +2.