Články na téma: Lydia Ko

 • Lydia Ko
  1

  Bleskovky

  Ko vrací úder: Hateři mě dělají silnější, vzkázala slavnému kouči

  14. srpna 2019 – pv

  Známý kouč David Leadbetter se před několika dny v rozhlasovém pořadu na Novém Zélandu vyjádřil, že by se měla jeho bývalá supertalentovaná svěřenkyně Lydia Ko konečně vymanit z negativního vlivu svých rodičů, které nazval ignoranty. Ko mu za jeho slova nyní poděkovala, nicméně nikoliv v dobrém.

 • Lydia Ko
  2

  Bleskovky

  Lydia Ko se vrací. Vzkřísí svůj fenomenální talent?

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lydia Ko se chystá na svůj debut v roce 2018. Kdysi v 17letech nejmladší profesionální světová jednička obou pohlaví v historii se vrací po velkých změnách jak ve svém týmu, tak i ve své hře.

 • Lydia Ko
  3

  Bleskovky

  Lydia Ko zase vyhodila kedíka. Měla by se probrat, reagoval

  20. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Světové jedničce Lydii Ko bude za týden teprve 20 let a už si hledá desátého kedíka. Toho posledního Garyho Matthewse propustila po víkendovém děleném druhém místě na Lotte Championship na Havaji. "Už by se měla probrat," vzkázal jí.

 • Lydia Ko a David Leadbetter
  4

  Bleskovky

  Ko přiznala: Občas jsem až moc závislá na svých rodičích

  19. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Přestože letos vyhrála pět velkých turnajů, z toho jeden major, a ve světovém pořadí se stále drží na prvním místě, nebyl to pro Lydii Ko úplně vysněný rok. A tak na jeho konci učinila několik rozhodnutí, u kterých jí ale jiní vyčítají, že byly až příliš jasně vedené jejími rodiči.

 • Lydia Ko
  5

  Bleskovky

  Světová jednička se trápí. Lydia Ko vyhodila kedíka

  19. října 2016 – GolfExtra.cz

  Nemá za sebou sice špatný rok, v posledních týdnech to však není ono. A tak se Lydia Ko rozhodla, i přes nedoporučení svého týmu, k radikálnímu kroku. Po nejhorším výsledku v sezoně propustila svého kedíka Jasona Hamiltona.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení