Články na téma: Nelly Korda

 • Jessica Korda
  1

  Zprávy

  Drama až do konce! Jessica Korda v LA těsně nevyhrála

  25. dubna 2021 – pv

  Jen po jednom kole ze čtyř nebyla na turnaji HUGEL Air Premia LA Open Jessica Korda na čele leaderboardu. Že to bylo kolo poslední, nepřipsala si tak své letošní druhé a celkově sedmé vítěztví na LPGA. O jednu ránu se musela sklonit před Brooke Henderson, když zahrála finálové kolo za +1 (72 ran).

 • Jessica Korda
  2

  Zprávy

  Jessica Korda v LA stále vede, ale tvrdě ji stíhá světová jednička

  24. dubna 2021 – pv

  I po třetím kole turnaje HUGEL-AIR PREMIA LA Open je v čele turnaje LPGA Jessica Korda. Po kole za 68 ran se však její náskok na světovou jedničku Jin Young Ko ztenčil ze tří na jedinou ránu. 28leté Američance s českými kořeny pomohl udržet vedení silný závěr kola, po kterém jí patří skóre -16.

 • Jessica Korda
  3

  Zprávy

  Jessica Korda drtí v LA soupeřky, Nelly přišla o svou sérii

  23. dubna 2021 – haf

  Dvě báječná kola znamenají, že má vedoucí Jessica Korda před finálovými koly na HUGEL-AIR PREMIA LA Open náskok tří ran na své soupeřky. Skvěle to přitom měla také ve druhém kole rozehrané i mladší Nelly, závěr jí však nevyšel a přišla tak o svoji úžasnou sérii.

 • Jessica Korda
  4

  Zprávy

  V LA vede Jessica Korda! Nelly je čtvrtá a prodloužila úžasnou sérii

  22. dubna 2021 – haf

  Naprosto senzačně vstoupily do turnaje HUGEL Air Premia LA Open sestry Kordovy! Na další akci zámořské LPGA je po prvním kole Jessica Korda ve vedení a Nelly dělená čtvrtá. Mladší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy navíc prodloužila svou skvělou sérii.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková na Havaji zářila. Skončila dvanáctá. Titul slaví Ko

  18. dubna 2021 – ak

  Klára Spilková slaví nadmíru povedený návrat na LPGA. Na turnaji Lotte Championship na Havaji zahrála ve finálovém kole pět ran pod par a s celkovým skóre -17 obsadila skvělé dělené 12. místo. Šestnáctý titul na LPGA, ale první po třech letech, získala Lydia Ko. Reprízu finálového kola můžete sledovat dnes na Golf Channelu od 9:00 nebo 18:00.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení