Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Dokázala jsem fakt dost! Teď se Nelly obětuje pro tátu Petra

  23. listopadu 2021 – pv

  Nelly Korda v neděli jen přihlížela tomu, jak jí Jin Young Ko skvělým výkonem bere hned několik ocenění a především rekordní odměnu v ženském golfu 1,5 milionů dolarů. Pokud cítila zklamání, čemuž by se nikdo nedivil, nedala to na sobě znát. Naopak ukázala, jak velkou osobností už dnes je.

 • Jin Young Ko
  2

  Bleskovky

  Hotovo! Nelly Korda vyšla naprázdno, Ko má všechny trofeje

  22. listopadu 2021 – ak

  Žádné drama ani napínavý souboj. Rozhodnuto o tom, kdo z dvojice Nelly Korda a Jin Young Ko se stane první dámou letošní sezony na LPGA, bylo už poměrně záhy. Režii uchopila pevně do svých rukou Korejka a dominovala od první jamky finálového kola závěrečného podniku LPGA CME Group Tour Championship.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Korda, nebo Ko? Rozhodne až poslední kolo celé sezony LPGA

  21. listopadu 2021 – ak

  Bitva o pozici nejlepší hráčky roky na LPGA jde do finále. Doslova a do písmene. To proto, že obě uchazečky o tuto cenu Nelly Korda a Jin Young Ko se srovnaly po třech kolech na první pozici závěrečného turnaje sezony LPGA CME Group Tour Championship.

 • CME Group Tour Championship
  4

  Zprávy

  Kabelky, boty, auta, domy. Na co by padla odměna 1,5 milionu?

  20. listopadu 2021 – ak

  Pět milionů dolarů je v banku závěrečného turnaje sezony LPGA CME Group Tour Championship na hřišti Tiburon Golf Clubu. Vítězka si odveze 1,5 milionu dolarů, dosud nejvyšší sumu, jakou kdy některá golfistka na turnaji získala. Jak by hráčky peníze využily?

 • Nelly Korda
  5

  Zprávy

  Nelly Korda lehce ztratila. Stále ale zůstává ve hře o titul

  20. listopadu 2021 – ak

  Druhé kolo závěrečného turnaje sezony LPGA CME Group Tour Championship a větrné počasí s občasným deštěm docela zamíchalo kartami. Lehce ztratila i Nelly Korda, která sice dělí pátou příčku, ale na vedoucí Francouzku Celine Boutier ztrácí už pět ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení