Články na téma: Olympijské hry

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  České naděje odklad OH nepřekvapil, co pro ně znamená?

  25. března 2020 – haf

  Úterní rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru ohledně odložení 32. Letních olympijských her, které se měly letos uskutečnit v japonském Tokiu, překvapilo málokoho. V šoku rozhodně nejsou ani největší české olympijské golfové naděje. Co to pro ně znamená?

 • Olympijský golf
  2

  Bleskovky

  Rozhodnuto! Olympijské hry letos nebudou, odkládají se o rok

  24. března 2020 – haf

  Stále více bylo jasné, že je pouze otázkou času, kdy budou letošní 32. Letní olympijské hry v Tokiu odloženy. Spekulovalo se pouze o tom, na kdy. Nyní je vše jasné, nejlepší sportovci světa, a mezi nimi i golfisté, se do Japonska vydají zhruba za rok, tedy v roce 2021.

 • Olympijské kruhy
  3

  Bleskovky

  Nejen o golfovém olympijském turnaji má být jasno do 4 týdnů

  23. března 2020 – haf

  Hokejové mistrovství světa sice už bylo zrušeno a fotbalové ME odloženo na příští rok, s olympijskými hrami v japonském Tokiu se ale zatím stále pro letošní rok počítá. Alespoň tedy oficiálně ještě nebylo rozhodnuto, a tak golfisté stále musí počítat i s olympijským turnajem.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Koronavirus a golf. Bude se hrát letos Masters? A co olympiáda?

  5. března 2020 – haf

  Více jak měsíc zbývá do letošního Masters a s ohledem na přibývající nouzové stavy v jednotlivých státech USA se golfoví fanoušci ptají, jak to bude s prvním majorem sezony. Zatím se zdá, že by se v Augustě mělo hrát, stejně jako co se týče letní olympiády v Tokiu.

 • Dustin Johnson
  5

  Zprávy

  Šance nejen pro Woodse, DJ na olympijské hry nepojede. Proč?

  3. března 2020 – haf

  Známe jméno prvního golfisty ze světové špičky, který se určitě neobjeví na letošních Olympijských hrách. Do Tokia neodcestuje Dustin Johnson, který se chce soustředit na play-off FedEx Cupu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení