Články na téma: Ondřej Lieser

 • Filip Mruzek
  1

  Bleskovky

  Ve Španělsku prošel cutem jen Mrůzek, ve Francii Melecká

  20. května 2022 – pv

  V pátek na Challenge Tour ve španělském Cádizu to bylo spíš na pouštění draků, než na hru zvanou golf. Vítr dosahoval rychlosti kolem 35 kilometrů za hodinu a tak nebylo divu, že jen šest hráčů dokázalo zahrál kolo pod par a další dva v paru. I s kolem za 78 ran a s celkovým skóre +6 tak dokázal projít cutem Filip Mrůzek, a to dokonce s náskokem jedné rány. Další tři Češi již dohráli.

 • Filip Mrůzek
  2

  Bleskovky

  Z Čechů začali na evropské scéně nejlépe Mrůzek a Melecká

  19. května 2022 – pv

  Ve čtvrtek začaly na evropské úrovní dva turnaje s bohatou českou účastí. Ze čtyř Čechů na Challenge Tour vstoupil do Challenge de Espana nejlépe Filip Mrůzek kolem v paru (72), čímž se zařadil na dělené 30. místo. Kolo také v paru (71) znamená dělené 16. místo pro Terezu Meleckou na elitní Ladies European Tour ve Francii.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Challenge Tour se vrací do Evropy. Jsou u toho i čtyři Češi

  18. května 2022 – pv

  Po šesti úvodních turnajích v Jihoafrické republice se letošní Challenge Tour přesouvá do Evropy. Znamená to také první letošní starty českých profesionálů v této druholigové evropské sérii. Na Challenge de Espana v Cádizu se od čtvrtka představí hned čtyři.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Lieser si v Belgii opět pohoršil. Soudal Open vyhrál Horsfield

  15. května 2022 – pv

  Ondřej Lieser se rozloučil s turnajem Soudal Open na DP World Tour v Belgii kolem za 77 ran (+6). S celkovým skóre +8 klesl z hráčů, kteří prošli cutem, na poslední dělené 66. místo. Ze svého třetího vítězství na elitní evropské sérii se po boji radoval Angličan Sam Horsfield.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Po cutu přišel propad. Lieser si v Belgii pohoršil

  14. května 2022 – pv

  Ondřej Lieser v sobotu ve třetím kole Soudal Open nenavázal na své předchozí výkony a zahrál rundu za 75 ran (+4). V celkovém pořadí turnaje elitní DP World Tour si tak pohoršil, když se po dohrání propadl na dělené 59. místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení