Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  Lieser vyhrál slovenské Open na Penati, bral čtvrt milionu

  15. září 2020 – haf

  Ondřej Lieser si připsal v roce 2020 další zajímavý zářez. Turnaj Penati Slovak Open Championship sice není po sportovní stránce ničím až tak výjimečný, ale o to zajímavější si připravil pro vítěze prize money. Na nejlepšího hráče čekalo rovných 10 000 eur, v přepočtu více jak 250 000 korun. A pro ty si došel právě Lieser.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Těžký den na PGT, v elitní desítce se udržel jen Lieser

  30. srpna 2020 – haf

  Do finálového kola turnaje ALTEPRO Trophy by EXTEC sice vstupovali v elitní desítce s vyhlídkami na skvělá umístění hned čtyři Češi, nakonec se ale v TOP 10 udržel, a to jen tak tak, jediný. Ondřej Lieser obsadil dělenou 10. příčku, vyhrál Němec Thomas Rosenmüller.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Češi se s Německem loučili koly pod par, nejlépe zahrál Lieser

  19. srpna 2020 – haf

  Nejlepším z českých hráčů, kteří se v tomto týdnu zúčastnili Starnberg Open v rámci Pro Golf Tour, byl Ondřej Lieser. Ten obsadil se skóre -8 dělené 15. místo, když se s turnajem loučil kolem za 67 ran (-4).

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Lieser je na PGT v Německu devátý, dobře začal také Cafourek

  17. srpna 2020 – haf

  Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Pro Golf Tour prožil Ondřej Lieser. Ten na úvod německého Starnberg Open zahrál za 67 ran (-4) a po prvním kole dělí devátou příčku. Jen o ránu a osm míst hůře je na tom po pondělku v golfovém klubu Starnberg Jan Cafourek.

 • Jakub Bareš
  5

  Zprávy

  Povedený turnaj v Polsku. Lieser s Barešem skončili pátí, vyhrál Brun

  31. července 2020 – haf

  První turnaj Pro Golf Tour po koronavirové pauze se českým profesionálům vydařil. Jakub Bareš a Ondřej Lieser skončili na Gradi Polish Open na děleném pátém místě, těsně za TOP 10 dohrál Filip Mrůzek. Z celkového vítězství se navíc radoval Francouz Julien Brun, který žije v Česku a trénuje na Albatrossu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení