Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser bag
  1

  Zprávy

  Lieser v Keni potěšil Čechy hrou, svět ale šokoval bagem

  30. března 2021 – Honza Fait

  Uplynulé týdny nám dělaly radost. Hlavně tedy Ondřej Lieser nám všem dělal svými výkony na European Tour radost. Z celkového a světového pohledu by to přitom na novinové titulky stále ještě nestačilo, ale 29letý český profík se nejen do nich, ale také na sociální sítě zapsal, a to celkem výrazně. Díky svému bagu.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Kolik si Lieser za dva týdny v Keni vydělal? A co žebříčky?

  27. března 2021 – haf

  Ondřej Lieser prožil v Keni báječné dva týdny. Na úvod své nové sezony nejen že prošel cutem na obou turnajích European Tour, do kterých nastoupil, ale navíc předváděl úžasný golf a zapisoval skvělé výsledky. To se brzy odrazí mimo jiné i na jeho bankovním účtu.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser dal i podruhé cut. Po skvělé jízdě to byly v závěru nervy

  24. března 2021 – ak

  Uf, byly to ale nervy. Skoro to vypadá, že Ondřej Lieser má pro turnaje v Keni jednotný scénář: první kolo nic moc, spíš jako hozená rukavice, aby v tom druhém předvedl, co umí. Stejně jako minulý týden, i tentokrát český golfista proklouzl cutem. Ten se ale posunul až na -4.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser prožil v Keni divoké kolo, opět ho čeká těžký boj o cut

  23. března 2021 – haf

  Podobně, alespoň co se výsledku týče, vstoupil Ondřej Lieser i do druhého turnaje European Tour v Keni. V prvním kole Kenya Savannah Classic zahrál na hřišti Karen Country Clubu v Nairobi za 72 ran (+1) a ve středu bude muset stejně jako před týdnem zabojovat o cut.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Nadšený Lieser: Sedm ran pod par a skvělý finiš, to se povedlo

  22. března 2021 – ak

  Finálové kolo turnaje Magical Kenya Open za sedm ran pod par, celkové skóre -9 a výjimečný finiš, to je vysvědčení Ondřeje Liesera z letošního prvního startu na European Tour. A také ta nejlepší pozvánka na druhý podnik v Keni před kamerami Golf Channelu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení