Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  Ondřej Lieser v Německu cut nedal, chyběly mu dvě rány

  6. června 2021 – haf

  Turnaj Porsche European Open v Německu sice pro Ondřeje Liesera skončil až v neděli, ale přesto předčasně. Hraje se totiž netradičně na tři kola od soboty do pondělí a po nedělním 2. kole byl naplánován cut. Český profesionál jím neprošel se skóre +5 o dvě rány.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Lieser si zahraje ve společnosti hvězd na Porsche European Open

  2. června 2021 – ak

  Po měsíční pauze se vrací do hry na European Tour Ondřej Lieser. Představí se na turnaji Porsche European Open s dotací 1,2 milionu euro na hřišti Green Eagle v Hamburku. Bude se ale hrát tak trochu netradiční turnaj – na nezvyklý počet jamek a v neobvyklém termínu.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieserův trip na Kanáry řečí čísel. Jak hrál a kolik si celkem vydělal?

  10. května 2021 – haf

  Ondřej Lieser strávil poslední tři týdny na Kanárských ostrovech. Nebyla to ale rozhodně žádná dovolená, ale pořádná golfová fuška. Nejlepší český golfista si nakonec alespoň lehce spravil náladu na poslední turnaji, ale i tak nejspíše odlétal domů lehce nespokojený.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matušovi závěr v JAR nevyšel. Lieser dohrál na Kanárech v paru

  9. května 2021 – pv

  Kolem v paru se Ondřej Lieser rozloučil se třemi turnaji European Tour za sebou na Kanárských ostrovech. Až na tom třetím konečně prošel cutem a nakonec obsadil dělenou 71. pozici. Stanislav Matuš neměl dobré kolo na závěr turnaje Challenge Tour v Jihoafrické republice a klesl na dělené 20. místo.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matušova jízda v JAR pokračuje, Lieser si na ET pohoršil

  8. května 2021 – pv

  Stanislav Matuš ani po 3. kole neopustil přední příčky leaderboardu na turnaji Challenge Tour v JAR. Na Dimension Data Pro-Am zahrál v sobotu 69 ran (-3) a s celkovým skóre -13 půjde do nedělního finále se ztrátou dvou ran na vedení. Ondřej Lieser zahrál na European Tour na Tenerife ve 3. kole 72 ran (+1) a dělí 70. místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení