Články na téma: Padraig Harrington

 • Padraig Harrington
  1

  Zprávy

  Harrington se Ryder Cupu nevzdává, hráče si klidně vybere

  3. dubna 2020 – haf

  Pádraig Harrington, aktuální kapitán evropského týmu, je stále přesvědčený o tom, že se letošní Ryder Cup uskuteční. A to přesto, že bude výrazně ovlivněna samotná kvalifikace. On se toho ale nebojí a říká, že si klidně všech 12 hráčů vybere sám. Jen aby se hrálo.

 • Padraig Harrington
  2

  Bleskovky

  Harinngton žádá: Udělejme hřiště na Ryder Cup neutrální

  3. října 2019 – pv

  O tom, jak dopadne Ryder Cup, se začíná rozhodovat už dávno předtím, než začnou první páteční fourbally. A evropský kapitán pro Whistlings Straits 2020 Padraig Harrington to dobře ví. Jedním z hlavních faktorů totiž bývá výhoda domácího hřiště. A Harrington bojuje, aby byla tentokrát pro Američany co nejmenší.

 • Viktor Hovland
  3

  Zprávy

  Norský talent v hledáčku kapitána Evropy. Sleduje ho z první řady

  20. září 2019 – pv

  Viktor Hovland je na PGA Tour nováčkem. Dosud na ní odehrál 11 turnajů. Na European Tour startuje jako profesionál tento týden dokonce poprvé. A právě jeho přítomnost na BMW Championship ve Wentworthu vyvolala velký cvrkot, zvláště když se 21letému Norovi vydařilo první kolo.

 • Golfová klinika Leeho Westwooda a Padraiga Harringtona
  4

  Bleskovky

  OBRAZEM: Těžko na bojišti, lehce na cvičišti

  15. srpna 2019 – pv

  Na hřišti se jim tolik nevedlo, na exhibici však rozdávali radost. Lee Westwood a Padraig Harrington spolu na Albatrossu strávili celý den. Nejprve ještě ve společnosti Thomase Pieterse odehráli první kolo D+D REAL Czech Masters, poté se přesunuli na driving range, kde nadchnuli odhadem hodně přes dvě stovky diváků.

 • Raiffeisenbank exhibice na Vltavě 2019
  5

  Zprávy

  Skvělé rány i peníze pro školu. Show na Vltavě ovládl "Tým Pieters"

  14. srpna 2019 – pv

  Šestý ročník D+D REAL Czech Masters oficiálně začal úterní tiskovou konferencí na Malé Straně v hotelu Mandarin Oriental, odkud to měly největší hvězdy turnaje jen kousek ke kotvišti lodi, která vyplula vstříc Raiffeisenbank exhibici na Vltavě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení