1

Zprávy

Dva eagly a je to! Matsuyama vyhrál ZOZO Championship

24. října 2021 – haf

Skvělé finálové kolo vyneslo Japonci Hidekimu Matsuyamovi triumf na domácím ZOZO Championship. Šampion letošního Masters vedl před finálovém kolem o ránu, v něm však mimo jiné zahrál dva eagly a vyhrál jasně o pět před Američany Steelem a Tringalem.

• Sam Ryder
    2

Bleskovky

23. října 2021 – haf

Zahrát eagle, to je vždy důvod k oslavě. Tedy, jak ukázalo třetí kolo ZOZO Championship, skoro vždy. Sam Ryder se sice v sobotu loučil eaglem na pětiparové osmnáctce, ale z hlavy se mu nemohla dostat myšlenka, že vlastně o ránu přišel. Tak blízko byl albatrossu!

• Tiger Woods a Henrik Stenson
    3

Bleskovky

Woods zlákal na Bahamy elitu. Jen dva nejlepší mu řekli ne

19. října 2021 – pv

Opravdu parádní startovní pole se na začátku prosince na Bahamách představí na turnaji Tigera Woodse Hero World Challenge. Neoficiální podnik v kalendáři PGA Tour, který se loni nehrál kvůli pandemii Covid-19, si přijede zahrát 15 z 20 nejlepších hráčů světa.

• Rory McIlroy
    4

Zprávy

Fowler čekání neukončil, titul v Las Vegas mu vyfoukl McIlroy

18. října 2021 – ak

Na jedné straně nadšení, na druhé zklamání. To první platilo pro Roryho McIlroye, který završil skvělý víkend na turnaji CJ Cup v Las Vegas a po kolech 62 a 66 si připsal 20. vítězství na PGA Tour. To druhé prožil Rickie Fowler, který neukončil 32 měsíců dlouhé čekání na turnajové vítězství.