Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  1

  Bleskovky

  Podruhé za tři dny se Spieth loučil eaglem, padlo jich už 62

  16. května 2021 – haf

  Na letošním turnaji AT&T Byron Nelson se skóruje o sto šest. Po dvou kolech hráčům nestačilo ani skóre -5 na to, aby prošli cutem, a během tří kol padlo už 62 eaglů. Dva z nich si připsal Jordan Spieth, a to vždy na závěr svého kola. Díky tomu je před finále dělený třetí.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Bleskovky

  DeChambeau opět pálil ostrými, čtyřpar je pro něj třípar

  15. května 2021 – haf

  Bryson DeChambeau v tomto týdnu opět baví golfové fanoušky neuvěřitelně dlouhými drivy. Na turnaji AT&T Byron Nelson to však zatím na lepší než dělené 40. místo před víkendem nestačí.

 • Jordan Spieth
  3

  Bleskovky

  Úžasný finiš úžasného kola. Spieth se loučil eaglem ze 17 metrů

  14. května 2021 – haf

  Jordan Spieth jede dál na vlně, na které si začátkem dubna dojel až pro své první vítězství na PGA Tour od roku 2017. Tentokrát se mu vydařil vstup do turnaje AT&T Byron Nelson, když po prvním kole dělí se skóre 63 ran (-9) vedení. I díky úžasnému puttu do eaglu.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  Koepka se vrací na místě, které ho kdysi poslalo na Kunětickou Horu

  13. května 2021 – pv

  Brooks Koepka se ve čtvrtek na turnaji AT&T Byron Nelson vrací po několikatýdenní pauze zpět do hry právě včas, aby stihl otestovat své operované koleno aspoň týden před PGA Championship. Naposledy hrál v dubnu na Masters krátce po chirurgickém zákroku a neprošel cutem. Ocitá se tak na místě, které ho kdysi nasměrovalo do Evropy.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  Trápení před majorem. DJ opět řeší operované koleno

  11. května 2021 – pv

  Světová jednička Dustin Johnson se opět odhlásil z turnaje jen několik dní před jeho začátkem. Tentokrát nepotěšil organizátory AT&T Byron Nelson. Má pro to však pádný důvod, opět ho trápí operované koleno, což pro něj není týden před začátkem PGA Championship vůbec snadná situace.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení