Články na téma: PGA Tour

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  Trable velkých jmen na PGA Tour. DJ nedal cut, Fowler se propadl

  24. července 2021 – ak

  Jeden den skvělý golf, druhý den všechno jinak. Radost Rickieho Fowlera z návratu kvalitní hry vyprchala na turnaji 3M Open hodně rychle. Ještě hůř dopadl druhý hráč světa Dustin Johnson, který nedal cut. O vedení se po 2. kole dělí Adam Hadwin a Ryan Armour.

 • Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Tohle tu už dlouho nebylo. Fowler dělí vedení na turnaji PGA Tour

  23. července 2021 – ak

  Tak tohle už tady dlouho nebylo. Čekali na to golfoví fanoušci, experti a především samotný hráč. Rickie Fowler vede po prvním kole, byť nedohraném pro tmu, turnaj 3M Open na hřišti TPC Twin Cities. A ukazuje, že se sice pomalu, krok za krokem, jeho bývalá forma vrací.

 • Lucas Glover
  3

  Bleskovky

  Neztratil víru ani elán a po deseti letech získal opět turnajový titul

  12. července 2021 – ak

  Vyhrál US Open na extrémně těžkém hřišti Bethpage Black, přidal i další titul na PGA Tour, ale pak přišlo deset těžkých let, během nichž musel dvakrát bojovat o kartu na PGA Tour. Trpělivost a odhodlání se vyplatily – Lucas Glover ve 41 letech slaví titul na John Deer Classic. Na LPGA vyhrála Nasa Hataoka, stačilo jí 54 jamek.

 • Kevin Na
  4

  Bleskovky

  Dokonalé mistrovství. Chip špičkou putteru rovnou do jamky

  10. července 2021 – pv

  Ve 2. kole John Deere Classic na PGA Tour předvedl Ameičan Kevin Na, že má neskutečný cit v rukách. Do jamky poslal chip in z necelých osmi a půl metru, na čemž by zase nebylo nic tak divného, kdyby nedržel v ruce putter a do míčku neťukl jeho obrácenou špičkou.

 • Cam Davis
  5

  Zprávy

  Bogey, eagle, birdie, pět jamek play-off a první titul na PGA Tour

  5. července 2021 – ak

  Po bogey na šestnácté jamce se zdálo, že šance na první titul v kariéře se rozplynul. Pak ale přišla zázračná rána z bunkeru na eagle na sedmnáctce, na závěrečné osmnáctce birdie a rázem byl Cam Davis opět ve hře. Slavit ale mohl 26letý Australan až na páté jamce play-off.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení