Články na téma: PGA Tour

 • K. H. Lee
  1

  Zprávy

  Tři golfové legendy a Korejec Lee. Co mají společného?

  16. května 2022 – ak

  Bylo to drama až do konce. K. H. Lee vyhrál loni a letos si vítězství na AT&T Byron Nelson zopakoval. Poradil si navíc se soupeři zvučných jmen. A dokázal to, co před ním jen tři velké golfové legendy Sam Snead, Jack Nicklaus a Tom Watson. Obhájit titul na tomto turnaji.

 • Greg Norman
  2

  Zprávy

  'Pomýlený' Norman pod palbou. 'Jdi se bodnout, Žraloku'

  15. května 2022 – pv

  Greg Norman se v posledních dnech ocitá pod stále silnějším tlakem. Servítky si vůči němu nebral jiný australský vítěz majoru Wayne Grady a hlasitě se ozvala i lidskoprávní organizace Amnesty International po jeho výrocích o vraždě saúdského novináře Džamála Chášukdžího.

 • Jordan Spieth
  3

  Zprávy

  V Texasu útočí favorité. Spieth je blízko svému snu

  15. května 2022 – pv

  Festival birdie a eaglů pokračoval na turnaji AT&T Byron Nelson v Texasu i v sobotu ve 3. kole. Domácí favorit Jordan Spieth už se po něm dostal jedinou ránu za stále vedoucího Sebastiana Munoze. Vzhůru leaderboardem stoupaly ale i další hvězdy.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Obhajoba nebude. Mickelson se odhlásil z PGA Championship

  14. května 2022 – pv

  Letošní PGA Championship bude bez svého obhájce. Ačkoliv to původně vypadalo, že Phil Mickelson se vrátí ke golfu příští týden právě na druhém majoru sezóny v Southern Hills v Oklahomě, turnaj vydal v pátek krátce před půlnocí na svém Twitteru zprávu, že se loňský vítěz odhlásil.

 • Jordan Spieth
  5

  Bleskovky

  V Texasu se přemnožili orli. Spieth hledá formu na grandslam

  14. května 2022 – pv

  Ve svém rodném Dallasu v Texasu se Jordan Spieth tento týden pokouší najít dost dobrou formu na to, aby příští týden, až překročí řeku Red do sousední Oklahomy, měl v Tulse na PGA Championship šanci zkompletovat kariérní Grand Slam. A zatím se mu to docela daří.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení