Články na téma: PGA Tour

 • Patrick Reed
  1

  Bleskovky

  Hráči plánují v neděli ukázat podporu Tigeru Woodsovi. Jak?

  28. února 2021 – haf

  Tiger Woods bude v neděli na WGC-Workday Championship přítomen. Alespoň obrazně. Někteří hráči totiž plánují ukázat podporu golfové legendě po její vážné autonehodě tím, že si obléknou Tigerovu typickou nedělní červeno-černou kombinaci.

 • Viktor Hovland
  2

  Bleskovky

  Hovland mohl myslet na titul, quadruple bogey ale řeklo NE!

  27. února 2021 – haf

  To se jen tak nevidí. Viktor Hovland hrál během druhého kola WGC-Workday Championship báječný golf a dotahoval se na samou špici leaderboardu. Jenže pak přišla poslední jamka jeho kola, kterou byla devítka, a neuvěřitelné quadruple bogey na závěr dne.

 • Max Homa
  3

  Bleskovky

  Homa proměnil sen ve skutečnost. Triumfoval ve městě šampionů

  22. února 2021 – ak

  Těžko hledat něco úžasnějšího, než okamžik, kdy se promění ve skutečnost váš životní sen. Přesně takovou chvíli prožil Max Homa na turnaji Genesis Invitational na hřišti Riviera Country Clubu. Na turnaji, který byl jeho vášní od dětství, a na hřišti, které mu učarovalo.

 • Sam Burns
  4

  Bleskovky

  Vítr "odfoukl" i jasné vedení Sama Burnse, DJ už je na dostřel

  21. února 2021 – ak

  Držte si klobouky, bude to pořádně foukat. I tak mohlo znít motto třetího kola turnaje Genesis Invitational na hřišti Riviera Country Clubu. A také foukalo. Kvůli prudkému větru bylo třetí kolo na čtyři hodiny přerušeno. A vítr také "odfoukl" jasné vedení Sama Burnse.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  Riviera se stala pohřebištěm favoritů. Kdo všechno už skončil?

  20. února 2021 – ak

  Patřili mezi favority, ale místo boje o přední příčky, se loučili už po dvou kolech. Řeč je o trojici golfistů z top 10, kteří na turnaji Genesis Invitational, jehož hostitelem je Tiger Woods, neprošli cutem. Mimo hru zůstali Justin Thomas, Rory McIlroy a Bryson DeChambeau.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení