Články na téma: PGA Tour

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  DJ se stal hráčem roku na PGA Tour, Scheffler nováčkem

  15. září 2020 – haf

  Ještě před měsícem a půl byste si nejspíše ťukali na čelo, kdyby vám někdo řekl, že se Dustin Johnson stane hráčem roku na PGA Tour. Nyní je to ale naprosto jednoznačné. DJ našel ztracenou formu a prožil jedno z nejlepších golfových období svého života.

 • Miguel Angel Jiménez
  2

  Bleskovky

  Výhry veteránů. Tituly slavili Jiménez a Cink

  14. září 2020 – haf

  Že vyhraje Miguel Angel Jiménez na PGA Tour Champions, to není nic až tak překvapivého. Na zámořské veteránské sérii ve svých 56 letech stále patří mezi mladíky. Triumf Stewarta Cinka na PGA Tour už ale lehkým překvapením je. O to více, že přišel po více jak deseti letech.

 • Kevin Kisner
  3

  Bleskovky

  Kisner pobouřil tweetem na adresu zemřelých s koronavirem

  13. září 2020 – haf

  Každý tu a tam na internetu ustřelí. Tentokrát se to "podařilo" Kevinu Kisnerovi, který za svou reakci na tweet bývalého hráče NBA Rexe Chapmana sklidil neuvěřitelnou vlnu kritiky. Celkem pochopitelně.

 • Harry Higgs
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Higgs chtěl spát, pak dal albatross. Asi neusnu, přiznal

  12. září 2020 – haf

  Šel velmi dobré kolo, po kterém měl být Harry Higgs v polovině Safeway Open v elitní desítce. Pak se ale postavil na fairway závěrečné pětiparové osmnáctky a z 211 metrů tam bouchl albatross! Z ničeho nic tak poskočil na samostatné druhé místo, dvě rány za lídra.

 • Paulina Gretzky
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: DJ slavil svůj triumf i s Paulinou, o kolik zbohatl?

  9. září 2020 – haf

  Paulina Gretzky už se na golfu neobjevuje po boku svého snoubence Dustina Johnsona tak často, jako v minulosti. V pondělí ale udělala výjimku. Aby také ne, když její partner vyhrál poprvé v kariéře FedEx Cup a do společné domácnosti přinesl 15 milionů dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení