Články na téma: PGA Tour

 • Rory Sabbatini
  1

  Bleskovky

  Sabbatini útočil na další TOP 10, i díky hole out birdie po dropu

  13. července 2020 – haf

  Blízko svého prvního TOP 10 v aktuální sezoně PGA Tour byl v neděli slovenský golfový profesionál Rory Sabbatini. Ten se na Workday Charity Open držel dlouho v elitní desítce, a to i díky neskutečnému birdie hned z úvodu finálového kola, které přišlo po dropu.

 • Collin Morikawa
  2

  Zprávy

  Úžasnou bitvu v Muirfieldu vyhrál v play-off Morikawa

  13. července 2020 – haf

  Jestli tohle měla být ochutnávka toho, co nás čeká v tomto týdnu na slavném Memorialu, tak to se už nemůžeme dočkat! První ze dvou akcí PGA Tour v Muirfield Village nabídla báječnou podívanou, ze které nakonec vyšel jako šampion Collin Morikawa. Justin Thomas mu však na Workday Charity Open titul tak trochu daroval.

 • Viktor Hovland
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Hovland měl na 4paru po úžasném drivu metrák do eaglu

  11. července 2020 – haf

  Viktor Hovland po koronavirové pauze opět potvrzuje, že je velkým talentem světového golfu. Ve hře o titul je opět také na Workday Charity Open v Muirfield Village, kde předvedl v pátečním druhém kole parádní pokoření čtyřparu čtrnácté jamky.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Zpátky do hry! Woods potvrdil, že se vrátí na Memorialu

  10. července 2020 – haf

  Přesně po pěti měsících se Tiger Woods ukáže fanouškům na PGA Tour. Bude to v příštím týdnu, když ve čtvrtek na Twitteru potvrdil, že se zúčastní slavného Memorialu Jacka Nicklause.

 • DeChambeau a Woods
  5

  Zprávy

  Věděl, o čem mluví! Co řekl Tiger Woods o DeChambeauovi?

  7. července 2020 – haf

  Tiger Woods rozumí golfu jako málokdo na světě. A tak, když už před dvěma lety mluvil o Brysonu DeChambeauovi, dokázal novou hvězdu amerického golfu neuvěřitelně odhadnout. O to více optikou posledních týdnů a měsíců, kdy začíná dominovat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení