Články na téma: Phil Mickelson

 • Mickelson a Barkley
  1

  Bleskovky

  Třetí The Match ovládl Mickelson, jeho spoluhráč měl HCP 25

  29. listopadu 2020 – haf

  Přestože byl Phil Mickelson největší golfovou hvězdou třetího vydání The Match, společně s Charlesem Barkleyem rozhodně nebyli v duelu proti Stephenu Currymu a Peytonu Manningovi favorité. O to větším překvapením bylo jejich jasné vítězství 4&3.

 • Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Chystá se třetí The Match! Kdo si ho zahraje s Mickelsonem?

  24. listopadu 2020 – haf

  Už v pátek 27. listopadu proběhne třetí vydání akce The Match, ve které se zatím vždy utkali Tiger Woods a Phil Mickelson. Poprvé pouze jeden na jednoho, podruhé si přizvali Toma Bradyho a Peytona Manninga. Třetí díl už ale bude bez Woodse, pouze s Mickelsonem.

 • Phil Mickelson
  3

  Bleskovky

  Mickelson se před Masters rozhodl pro akci v Houstonu

  1. listopadu 2020 – haf

  Zatímco Tiger Woods v příštím týdnu na Houston Open startovat nebude, na Phila Mickelsona se fanoušci těšit mohou. A to jak ti u televizních obrazovek, tak přímo na místě v Memorial Parku, kam bude každý den vpuštěno 2000 diváků.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Neporazitelný Mickelson, vyhrál i při svém druhém startu mezi veterány

  19. října 2020 – haf

  Phil Mickelson si své účinkování na PGA Tour Champions podle předpokladů užívá. Ani ve druhém turnaji na zámořském veteránském okruhu nenašel přemožitele, tentokrát vyhrál o tři rány Dominion Energy Charity Classic. Ve finálovém kole zahrál za 65 ran (-7).

 • Phil Mickelson
  5

  Bleskovky

  Mickelson odehrál za den 36 jamek, ztrácí tři rány na lídra

  18. října 2020 – haf

  V souboj leváků se podle všeho promění bitva o titul na dalším turnaj PGA Tour Champions ve Virginii. Na Dominion Energy Charity Classic vede před finálovým kolem Mike Weir o tři rány před Philem Mickelsonem. Hráči na děleném třetím místě ztrácejí už ran pět.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení