Články na téma: Phil Mickelson

 • Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Frustrovaný Tiger, zklamaný Lefty. Legendy se loučily brzy

  19. září 2020 – haf

  Víkend bude na letošním US Open bez Tigera Woodse s Philem Mickelsonem. Americké golfové legendy nedokázaly čelit nástrahám hřiště Winged Foot a s druhým majoru roku se rozloučily předčasně.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Mickelson to dokázal! Vyhrál při své premiéře mezi seniory

  27. srpna 2020 – haf

  Očekávané se stalo skutkem. Phil Mickelson při svém debutu na PGA Tour Champions zvítězil. Turnaj Charles Schwab Series at Ozarks National ovládl se skóre -22 o čtyři rány a připsal si své první vítězství na zámořském okruhu pro hráče starší 50 let.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelson si jde pro titul, vede už o čtyři rány

  26. srpna 2020 – haf

  Ve druhém kole sice zahrál o něco hůře než v tom prvním, ale svůj náskok v čele leaderboardu Phil Mickelson navýšil. Ten při svém premiérovém startu na PGA Tour Champions vede před finálovým kolem Charles Schwab Series at Ozarks National už o čtyři rány.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Nováček Mickelson zahrál za 61 (-10) a mezi veterány vede

  25. srpna 2020 – haf

  Určitě by se raději připravoval na druhý turnaj play-off FedEx Cupu. Když do něho ale Phil Mickelson nepostoupil, rozhodl se spravit náladu premiérovým startem na PGA Tour Champions. A první kolo na Charles Schwab Series at Ozarks National prožil skvostné.

 • Phil Mickelson
  5

  Bleskovky

  Mickelson si konec v play-off vynahradí premiérou mezi veterány

  23. srpna 2020 – haf

  Předčasný konec na turnaji The Northern Trust znamená pro Phila Mickelsona také konec v letošním play-off FedEx Cupu. Už nyní je jasné. že Lefty neudrží 67. příčku a vypadne z TOP 70, která pojede na další turnaj. On ale v příštím týdnu přesto bude hrát. Mezi veterány!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení