Články na téma: Presidents Cup

 • Trevor Immelman
  1

  Bleskovky

  Mezinárodní tým má nového kapitána, nejmladšího v historii

  9. dubna 2020 – haf

  Poté, co Ernie Els oznámil, že mu jedno kapitánství v Presidents Cupu v životě stačilo, musel se Mezinárodní tým poohlédnout po nové tváří. A tou se ve středu stal Trevor Immelman, který navíc bude v příštím roce historicky nejmladším lodivodem výběru světa bez hráčů Evropy.

 • Ernie Els
  2

  Bleskovky

  Jednou a dost. Els už kapitánem v Presidents Cupu nebude

  8. února 2020 – jom

  Loňský Presidents Cup byl pro Ernieho Else s největší pravděpodobností posledním v roli kapitána Mezinárodního týmu. Jihoafričan se nenechal přemluvit a nabídku vést svůj tým do boje proti USA příští rok v Quail Hollow odmítl. I u Else ale platí otřepané klišé nikdy neříkej nikdy.

 • Abraham Ancer a Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Zklamání z médií a Woodse zahání Mexičan vlastní značkou tequily

  8. ledna 2020 – pv

  Abraham Ancer i před Sony Open stále čelil otázkám ohledně svých slov o Tigeru Woodsovi, která jako nevinou poznámku řekl před prosincovým Presidents Cupem. I proto rád přešel k veselejšímu tématu. Tím je jeho vlastní značka tequily, kterou uvádí na trh.

 • Fred Couples a Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Fyzicky to nezvládal, vysvětlil Couples, proč Woods v sobotu nehrál

  19. prosince 2019 – pv

  Bylo s podivem, že poté, co Tiger Woods vyhrál po boku Justina Thomase čtvrteční i páteční čtyřhry, nenominoval sám sebe do sobotního programu. Fourbally i foursomy absolvoval pouze ve své kapitánské roli, za což se dočkal i kritiky. Jeho asistent Fred Couples nyní přišel s vysvětlením.

 • Paulina Gretzky
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Přítelkyně a manželky hráčů Presidents Cupu

  16. prosince 2019 – haf

  Presidents Cup, to je stejně jako Ryder Cup kromě golfového klání také společenská událost. A té se samozřejmě neúčastní pouze hráči, ale i jejich hezčí polovičky. Jinak tomu nebylo ani letos, když hráče obou týmů doprovázely v Melbourne přímo na hřišti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení