Články na téma: Ryder Cup

 • Dustin Johnson
  1

  Zprávy

  DJ má jasno. Chce být kapitánem týmu USA v Ryder Cupu

  18. října 2021 – ak

  Na golfový důchod ani v nejmenším nepomýšlí. Ostatně před několika týdny se stal teprve druhým Američanem v historii Ryder Cupu, který získal všech pět bodů z možných pěti. Nicméně 37letý Dustin Johnson přiznal, že kapitánem týmu USA chce být. Jednou...

 • Justin Thomas
  2

  Bleskovky

  Thomas prozradil, co udělal s oblečením z Ryder Cupu

  13. října 2021 – haf

  Justin Thomas podle všeho netrpí příliš velkým sentimentem k věcem. Alespoň co se týče oblečení z týmových soutěží, ve kterých se začíná Americe zase dařit. Dokládá to skutečnost, jak naložil s tím, co od amerického týmu vyfasoval letos ve Whistling Straits.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Jak si Mickelson užíval letošní Ryder Cup? A od koho se učil?

  8. října 2021 – haf

  Rekordní dvanáctou účast na Ryder Cupu sice letos Phil Mickelson nepřidal, přesto si jednoznačný americký triumf užíval ve Whistling Straits z první řady. Coby asistent kapitána Steva Strickera poznal prestižní souboj s Evropou zase z jiné perspektivy.

 • Shane Lowry a Patrick Cantlay
  4

  Zprávy

  Dozvuky Ryder Cupu: Čím Cantlay naštval irskou hvězdu?

  3. října 2021 – pv

  Letošní Ryder Cup už je týden minulostí, ale v některých hráčích Evropy ještě několik dní po jeho skončení doznívalo velké zklamání. A to nejen z historické porážky 19-9, ale i z chování soupeřů. Konkrétně Shane Lowry si postěžoval na Patricka Cantlaye a jeho počínání během nedělních singlů.

 • Paul McGinley
  5

  Zprávy

  Jak vrátit Ryder Cup Evropě? McGinley má tříbodový plán

  1. října 2021 – ak

  Drtivá porážka týmu Evropy ve 43. vydání Ryder Cupu nezůstala pochopitelně bez odezvy. Bývalý kapitán evropského rydercupového výběru Paul McGinley přišel s plánem obsahujícím tři základní body, jak vrátit evropský tým za dva roky v Itálii na vítěznou cestu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení