Články na téma: Šideri Váňová

 • Šideri Váňová
  1

  Bleskovky

  Váňová letos poprvé hrála na LET, skončila ve čtvrté desítce

  16. března 2020 – haf

  Šideri Váňová má za sebou svůj letošní první start na Ladies European Tour a v Jižní Africe potvrdil, že má na úvod sezony slušnou formu. Na Investec SA Women's Open obsadila se skóre +6 dělenou 34. příčku.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Cafourek zahrál skvěle a skočil do TOP 10! Polepšila si i Váňová

  6. března 2020 – haf

  Parádně se Jan Cafourek rozloučil s turnajem Pro Golf Tour v Maroku. Ve finálovém kole Open Royal Golf Anfa Mohammedia 2020 si připsal druhé nejlepší kolo dne, když se dostal tři rány pod par hřiště. Stačilo to na posun do elitní desítky, když skončil dělený devátý.

 • Šideri Váňová
  3

  Bleskovky

  Cafourek i Váňová dali cut, v pátek je čekají finálová kola

  5. března 2020 – haf

  Skoro totožné turnaje prožívají v tomto týdnu Jan Cafourek a Šideri Váňová, přestože jeden hraje na Pro Golf Tour a druhá na Sunshine Ladies Tour. Po prvním kole byli oba na děleném třicátém místě, které Cafourek drží i po kole druhém. Váňová je o dvě místa výše.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek i Váňová zahráli stejně, ve čtvrtek je čeká boj o cut

  4. března 2020 – haf

  Do svého dalšího turnaje Pro Golf Tour sice vstoupil Jan Cafourek berdíkem na první jamce, to však byla jeho poslední středeční radost. Se skóre +3 ho čeká ve čtvrtek čeká v Maroku boj o cut a to samé platí pro Šideri Váňovou v JAR, která také začala kolem za plus tři.

 • Šideri Váňová
  5

  Zprávy

  Nevyšlo to. Váňová skončila v JAR o ránu druhá

  28. února 2020 – haf

  Skvěle rozehraný turnaj na Sunshine Ladies Tour nedotáhla Šideri Váňová do vítězného konce. Přestože v jeho polovině vedla dokonce o devět ran a ještě před finálovým kolem o sedm, musela se nakonec spokojit pouze s druhou příčkou. Vyhrála domácí Monique Smit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení