Články na téma: Šimon Zach

 • Šimon Zach
  1

  Bleskovky

  Zach začal na ChT kolem nad par. Čeká ho boj o cut

  30. září 2021 – Petr Vlček

  Jako jediný Čech ve startovním poli rozehrál Šimon Zach další turnaj Challenge Tour. Na Swiss Challenge nedaleko Basileje zahrál v prvním kole jednu ránu nad par a dělí se o 91. místo se ztrátou dvou ran na hranici cutu.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Cut byl daleko. Cafourek, Matuš a Zach končí zklamaní

  20. srpna 2021 – Petr Vlček

  Trojice Jan Cafourek, Stanislav Matuš a Šimon Zach měla letošním na D+D REAL Czech Masters určitě větší ambice, než skončit hluboko v poli poražených. Srovnali se ale za sebou s odstupem jedné rány ve druhé stovce a k cutu se v pátečním druhém kole nakonec nepřiblížili.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  V Berouně drží vedení Mrůzek, prohánějí ho mladé pušky

  14. srpna 2021 – ak

  Nejtěsnější vedení drží po třetím kole GolfAdvisor.golf Czech Open Filip Mrůzek, který má se skóre -17 ránu náskok na Štěpána Daňka a amatéra Matěje Baču. Nejlepší kolo dne pak v sobotu v Berouně zapsal další amatér Filip Ráža, které se dostal osm ran pod par.

 • Šimon Zach
  4

  Bleskovky

  Zach na Challenge Tour ve Finsku nedal cut. Bylo k němu daleko

  6. srpna 2021 – ak

  Dvě kola a dost, platilo pro Šimona Zacha na turnaji Vierumäki Finish Challenge. Po úvodním kole turnaje Challenge Tour, v němž zahrál 74 ran, zahrál stejné skóre i ve druhém dějství a s výsledkem +4 skončil až ve druhé stovce leaderboardu. Sedm ran pod hranicí cutu.

 • Šimon Zach
  5

  Bleskovky

  Zach je po nepovedeném závěru kola ve Finsku až ve druhé stovce

  5. srpna 2021 – pv

  Šimon Zach neprožil ve čtvrtek povedený závěr 1. kola dalšího turnaje nižší evropské série Challenge Tour, který se tento týden hraje pod názvem Vierumäki Finish Challenge ve Finsku. Dlouho držel naději na mnohem lepší vyhlídky do 2. kola, jenže si na konci o tři rány pohoršil a krátce před dohráním kompletního programu 1. kola se nacházel kolem 125. místa, když zahrál kolo za 74 ran (+2).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení