Články na téma: Solheim Cup

 • Suzann Pettersen
  1

  Bleskovky

  Zavěsila vítězný putt a skončila. Teď bude hrdinka kapitánkou

  30. listopadu 2021 – pv

  Příští kapitánkou Evropanek v Solheim Cupu v roce 2023 bude Suzann Pettersen, hrdinka z roku 2019, která tehdy poslala do jamky vítězný putt a poté ohlásila konec kariéry. Letos působila Norka jako asistentka Catriony Matthew v Iverness, za dva roky ve Španělsku už bude na jejím místě.

 • Anna Nordqvist
  2

  Zprávy

  Američanky nechápu, ale ten dav jsme umlčely, těší stále Švédku

  5. října 2021 – pv

  Minulý týden o tom mluvil Shane Lowry, nyní přišla s tím samým i Anna Nordqvist. Oba Evropané poukázali na to, jak moc se Američané letos v Ryder Cupu i Solheim Cupu snažili pracovat s fanoušky a využívat je ve svůj prospěch. Švédská hvězda by prý něco takového neměla zapotřebí.

 • Vítězný tým Evropy na Solheim Cupu 2021
  3

  Zprávy

  Evropanky obhájily Solheim Cup! Kapitánka řekla dost

  7. září 2021 – pv

  Už po čtvrté z posledních šesti soubojů ovládl tým Evropy prestižní Solheim Cup. Na americké půdě v Iverness Clubu v Ohiu tak obhájil předloňské domácí vítězství, když favorizované Američanky vedené světovou jedničkou Nelly Kordou porazil 15 – 13. Závěrečné nedělní singly skončily 6 – 6.

 • Solheim Cup Mel Reid
  4

  Bleskovky

  Američanky dotahovaly, ale před klíčovými singly vede Evropa

  6. září 2021 – haf

  Neděle už se na letošním Solheim Cupu obešla bez větších kontroverzí a v jednu chvíli se zdálo, že by Američanky mohly smazat náskok, který si Evropanky vytvořily v sobotu. Nakonec ale ubraly pouze bod, a tak před rozhodujícími singly vede Evropa

 • Nelly Korda
  5

  Zprávy

  Evropa na úvod přejela Ameriku, i přes křivdu s Nellyným míčkem

  5. září 2021 – haf

  Evropa má po prvním dnu letošního Solheim Cupu nad Američankami luxusní náskok 5,5:2,5. A to i přes křivdu a podivnou ztrátu jednoho duelu v odpoledních fourballech. V těch získala Nelly Korda bod poté, co její soupeřka příliš brzy zvedla míček po jejím eagle puttu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení