Články na téma: Stanislav Matuš

 • Šimon Zach
  1

  Zprávy

  Na lukrativní odměny v Itálii nedosáhne ani jeden z trojice Čechů

  23. července 2021 – ak

  Ani jeden z trojice českých golfistů se bohužel nedostal na turnaji Italian Challenge, který je součástí druhé evropské ligy, do finálových kol. Filip Mrůzek a Šimon Zach neprošli cutem, Stanislav Matuš odstoupil už po prvním kole, v němž zahrál 76 ran, tedy pět nad par.

 • Aleš Kořínek
  2

  Zprávy

  Báječný československý den v Rakousku, Kořínek má nové maximum

  18. července 2021 – haf

  Skvělé finálové kolo prožili na turnaji Challenge Tour v Rakousku čeští a slovenští golfisté. Dokonce v TOP 10 na Euram Bank Open skončil dělený osmý Aleš Kořinek, výrazně výsledkově si pak polepšili také Stanislav Matuš, Jakub Bareš a slovenský amatér Tadeáš Teťák.

 • Aleš Kořínek
  3

  Bleskovky

  V Rakousku bylo hřiště pod vodou, Kořínkovi to nevadilo

  17. července 2021 – haf

  Bouřky a vydatný déšť výrazně zpozdily sobotní program na Euram Bank Open. Dlouhé čekání na dalším turnaji Challenge Tour ale podle všeho vůbec nevadilo Aleši Kořínkovi, který prožil skvělý vstup do třetího kola. Po něm je v druhé desítce pořadí na dostřel TOP 10.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš trefil eso! Na Challenge Tour v Adamstalu dal v klidu cut

  16. července 2021 – pv

  Stanislav Matuš navázal v pátek na Euram Bank Open v Rakousku na svůj výkon z 1. kola a po další rundě za 68 ran (-2) prošel s průběžným skóre -4 poklidným způsobem cutem. Po dohrání mu patřilo místo ve třetí desítce. Klidnou hladinu jeho vyrovnaného výkonu rozčeřilo akorát hole-in-one, které trefil na dvanáctce.

 • Aleš Kořínek
  5

  Zprávy

  V Adamstalu začali nejlépe Matuš a Kořínek. Zach měl start z říše snů

  15. července 2021 – pv

  Hned devět Čechů rozehrálo v rakouském Golf Clubu Adamstal turnaj Challenge Tour. Pod par se dostali jen tři z nich. První kolo nejlépe vyšlo Aleši Kořínkovi a Stanislavu Matušovi, jejichž skóre -2 je řadí do čtvrté desítky. O ránu hůře za -1 zahrál úvodní rundu Jakub Bareš. Aspoň v paru dohrál ještě Šimon Zach.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení