Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Na Hluboké vyhrál Matuš, Lieser na ET zahrál pod par

  23. října 2021 – haf

  Závěrečný letošní turnájek za sebou má Czech PGA Tour, když na Hluboké zahrál nejlépe Stanislav Matuš. Na European Tour pak pokračoval turnaj na Mallorce, kde v pátek prošel cutem Ondřej Lieser. Ten v sobotu zahrál ránu pod par a posunul se na dělenou 57. příčku.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Na Slovak Open dominoval Mrůzek. Matuše porazil o 4 rány

  14. září 2021 – pv

  Filip Mrůzek si připsal další letošní vítězství, když dominantním způsobem ovládl Penati Slovak Open s dotací 22 000 eur, jehož ambasadorem je stříbrný olympijský medailista z Tokia Rory Sabbatini. Mrůzek tak potvrdil, že prožívá skvělé období. O čtyři rány za ním skončil druhý Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Nejasná budoucnost Matuše. Musím si na sebe vydělat

  22. srpna 2021 – pv

  Jak to dál bude s profesionální kariérou Stanislava Matuše, to je jedna velká neznámá. Ačkoliv má plnou kartu na Challenge Tour a omezenou na European Tour jistou i na příští sezonu, zatím netuší, v jakém rozsahu a jestli vůbec ji využije. Vše záleží na jednání se sponzory, která aktuálně probíhají.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Cut byl daleko. Cafourek, Matuš a Zach končí zklamaní

  20. srpna 2021 – Petr Vlček

  Trojice Jan Cafourek, Stanislav Matuš a Šimon Zach měla letošním na D+D REAL Czech Masters určitě větší ambice, než skončit hluboko v poli poražených. Srovnali se ale za sebou s odstupem jedné rány ve druhé stovce a k cutu se v pátečním druhém kole nakonec nepřiblížili.

 • Šimon Zach
  5

  Zprávy

  Na lukrativní odměny v Itálii nedosáhne ani jeden z trojice Čechů

  23. července 2021 – ak

  Ani jeden z trojice českých golfistů se bohužel nedostal na turnaji Italian Challenge, který je součástí druhé evropské ligy, do finálových kol. Filip Mrůzek a Šimon Zach neprošli cutem, Stanislav Matuš odstoupil už po prvním kole, v němž zahrál 76 ran, tedy pět nad par.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení