Články na téma: Stanislav Matuš

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  SENZACE! Lieser skončil na turnaji European Tour dělený třináctý

  18. července 2020 – haf

  O třicet jedna míst vylepšil Ondřej Lieser své ani ne týden staré české maximum na European Tour, když na Euram Bank Open v rakouském Adamstalu obsadil dělenou 13. příčku. A nebýt double bogey v samém závěru finálového kola, mohlo to být dokonce TOP 10.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieser opět útočí na své české maximum na European Tour

  17. července 2020 – haf

  Ondřej Lieser může opět po týdnu posunout české maximum na European Tour. Poté, co skončil v minulém týdnu dělený 44. na Austrian Open, to má ještě lépe rozehrané na Euram Bank Open v Adamstalu, když je před finále na děleném 31. místě.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš se na European Tour drží TOP 10, cut dal i Lieser

  16. července 2020 – haf

  Hodně divoký den prožil na Euram Bank Open český golfový profesionál Stanislav Matuš. Jeden z lídrů po prvním kole začal skvěle, ale poté přišlo trápení. Matuš se však dokázal oklepat a nakonec je v polovině společného turnaje European Tour a Challenge Tour ránu za elitní desítkou. Cutem nakonec těsně prošel i Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Na první devítce jsem měl jen 10 puttů, zářil šťastný Matuš

  16. července 2020 – haf

  Bylo vidět, jak moc je v pohodě. Při rozhovoru po prvním kole Euram Bank Open ze Stanislava Matuše doslova zářila pozitivní energie a také štěstí. Aby také ne, když po osmnácti odehraných jamkách na společném turnaji European Tour a Challenge Tour dělí vedení!

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  BOMBA! Matuš vede turnaj European Tour, Lieser dal eso

  15. července 2020 – haf

  Naprosto senzačně vstoupili do dalšího společného turnaje European Tour a Challenge Tour čeští profesionálové Stanislav Matuš a Ondřej Lieser. Matuš po prvním kole Euram Bank Open se skóre -7 dělí první místo, prozatím šestý Lieser se pak blýskl trefeným esem!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení