Články na téma: Tiger Woods

 • Justin Thomas Tiger Woods
  1

  Zprávy

  US Open vede Thomas, padla dvě esa. Woods začal za +3

  18. září 2020 – haf

  První kolo letošního golfového US Open vyšlo nejlépe Justinu Thomasovi, který se na hřišti Winged Foot dostal pět ran pod par hřiště a na prvním místě má náskok jedné rány na trojici nejbližších pronásledovatelů. Během úvodního kola pak padla hned dvě esa!

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Masters bude zábavné, ale úplně jiné, tuší Tiger Woods

  27. srpna 2020 – haf

  Obhajovat vítězství na Masters, to není pro Tigera Woodse nic až tak nového. Přeci jen se o to bude letos pokoušet už popáté, když byl jednou dokonce úspěšný. Přesto na Woodse čeká letos v Augustě, stejně jako na ostatní hráče, úplně nová zkušenost.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woodsovi doslova hořel krk, do play-off vstoupil solidně

  21. srpna 2020 – haf

  Tiger Woods nejprve před svým vstupem do letošního play-off FedEx Cupu trochu vystrašil své fanoušky. To když si na drivingu před prvním kolem turnaje Thr Northern Trust ledoval krk. Poté ale vystřihl slušné kolo za 68 ran (-3) a vysvětlil, co se na drivingu dělo.

 • Charlie Woods
  4

  Bleskovky

  O víkendu už opět vítězil Woods! Nikoliv Tiger, ale Charlie

  18. srpna 2020 – haf

  Tiger Woods si v minulém týdnu dával před play-off FedEx Cupu volno, přesto měl o víkendu práci. A coby kedík sledoval, jak jeho syn Charlie naprosto jednoznačně vyhrál floridský juniorský turnaj.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Tiger Woods prozradil, kdy vstoupí do play-off FedEx Cupu

  15. srpna 2020 – haf

  V tomto týdnu končí základní část letošní sezony PGA Tour, která tak v příštím týdnu vstoupí do své třídílné vyřazovací části. A nebude u toho na The Northern Trust na hřišti TPC Boston chybět ani Tiger Woods, který potvrdil, že se zúčastní hned první akce play-off.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení