Články na téma: Tiger Woods

 • Charlie Woods
  1

  Bleskovky

  Woods si zahraje na PGA Tour turnaj dvojic se svým synem

  20. listopadu 2020 – haf

  Tiger Woods obvykle zakončoval soutěžní rok účastí na vlastním turnaji Hero World Challenge, který však musel být letos kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zrušen. A tak se rozhodl rozloučit se s fanoušky jinou akcí - společně se svým synem Charliem se v týdnu před Vánoci zúčastní PNC Championship.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods zahrál 10 na tříparu, pak zářil. Vyhraje příští rok?

  16. listopadu 2020 – haf

  Zdálo se, že Tiger Woods už nebude nedělním highlightem letošního Masters. Po povedeném prvním kole přišla dvě průměrná a start do toho finálového podprůměrný. Pak ale zahřmělo na tříparové 12, kde Tiger zahrál 10 ran. Na zbylých šesti jamách se pak loučil pěti birdie.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods prožil nejlepší start do Masters v životě, málem dal eso

  13. listopadu 2020 – haf

  Masters je letos v mnoha věcech jiné. Hraje se v listopadu, bez diváků, startuje se ze dvou odpališť... Jedna věc je ale i v roce 2020 taková, na jakou jsme zvyklí. Tiger Woods je ve hře - po prvním, nedohraném kole je se skóre 68 ran (-4) na děleném čtvrtém místě.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Woods nemění tradici, týden před Masters hrát nebude

  29. října 2020 – haf

  Dalším soutěžním startem Tigera Woodse bude ten na Masters. Ve středu padla možnost, že by se vůbec poprvé v kariéře ukázal na Houston Open, a také hrál v týdnu před turnajem v Augustě.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Fanoušci budou moci na Houston Open. Uvidí také Woodse?

  27. října 2020 – haf

  V tomto týdnu na Bermuda Championship budou mít možnost vyrazit na PGA Tour první fanoušci od březnového přerušení série kvůli pandemii koronaviru COVID-19. Na některé se přitom dostane také v příštím týdnu v Houstonu a ti dokonce možná uvidí Tigera Woodse.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení