Články na téma: Tiger Woods

 • Patrick Reed
  1

  Bleskovky

  Hráči plánují v neděli ukázat podporu Tigeru Woodsovi. Jak?

  28. února 2021 – haf

  Tiger Woods bude v neděli na WGC-Workday Championship přítomen. Alespoň obrazně. Někteří hráči totiž plánují ukázat podporu golfové legendě po její vážné autonehodě tím, že si obléknou Tigerovu typickou nedělní červeno-černou kombinaci.

 • Rory McIlroy a Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  McIlroy o Tigerovi: Není to Superman, ale lidská bytost

  25. února 2021 – ak

  Rory McIlroy a Tiger Woods jsou nejen dva velcí soupeři, ale také je pojí přátelství a vzájemný respekt. Jejich vztah by se dal označit jako přátelská rivalita. Severoirský golfista nijak neskrýval, jak moc ho Wodsova těžká havárie a vážné zranění zasáhly.

 • Havarovaný vůz Tigera Woodse
  3

  Zprávy

  Woods je po operaci. Má v noze tyč a šrouby. Co mu hrozí?

  25. února 2021 – ak

  Jako by se zastavil celý golfový svět. A pomalu se vzpamatovával z ohromného šoku po těžké autohavárii Tigera Woodse. Bývalý první hráč světa už má za sebou náročnou a dlouhou operaci. A také se vyrojila řada všemožných spekulací o příčinách nehody.

 • Auto Tigera Woodse
  4

  Zprávy

  Detaily o nehodě Tigera Woodse. Má štěstí, že je vůbec naživu

  24. února 2021 – haf

  Během naší noci, kdy byl v Kalifornii den, vyšly najevo podrobnější informace o vážné dopravní nehodě Tigera Woodse. Ten je mimo ohrožení života, musel se však podrobit operaci mnohačetných zranění na nohou. Co se tedy na bulváru Hawthorne stalo?

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Tiger Woods měl vážnou nehodu, utrpěl vícečetná zranění nohou

  23. února 2021 – haf

  Tiger Woods měl v Los Angeles vážnou autonehodu. Tato zpráva v úterý večer našeho času šokovala nejen golfový svět. O to více, když se internetem začaly šířit obrázky zdemolovaného auta, ze kterého Tiger podle všeho vyvázl s mnohačetnými zraněními nohou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení