Články na téma: Video

 • Michael Caan
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Dal eagle putt na 59, skočil do rybníka a stal se slavným

  18. května 2021 – pv

  Kanaďan Michael Caan zahrál v pátek životní kolo, které se během kariéry nepovede ani mnoha slavnějším kolegům. Zahrál totiž magických 59 ran! Video s jeho dlouhým puttem do eaglu na poslední jamce, po kterém následuje oslavný skok do rybníka, se pak stalo virálním hitem sociálních sítí.

 • Marcus Armitage
  2

  Zprávy

  VIDEO: Překonal světový rekord. Šílel z toho hned dvakrát!

  30. dubna 2021 – pv

  European Tour a jeden z jejích partnerů, výrobce golfového vybavení, si přichystali pro svého hráče Marcuse Armitage velkou výzvu. Šlo o pokus o překonání rekordu v Guinessově knize "v nejdelším drivu zachyceném jedoucím autem. Ten dosavadní měl hodnotu 250 metrů.

 • Golfová záchrana
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Úžasná golfová záchrana. Z parkoviště přímo do jamky

  14. ledna 2021 – haf

  O této golfové ráně toho moc nevíme. Ale možná o to více nás baví si ji pouštět neustále dokola. A potvrzuje jednu starou pravdu - nikdy se na hřišti nevzdávejte. NIKDY!

 • Paige Spiranac
  4

  Bleskovky

  Nejoblíbenější golfová videa roku 2020

  30. prosince 2020 – GolfExtra.cz

  I když to podle úvodní fotky nemusí být úplně jasné, toto je opravdu seznam 10 nejoblíbenějších golfových videí roku 2020, alespoň podle návštěvníků GolfExtra.cz. Kromě krásné Paige se ale do seznamu dostaly samozřejmě také neuvěřitelné golfové kousky.

 • Putt o auto
  5

  Bleskovky

  VIDEO: 84letá babička dala 30metrový putt a vyhrála nové auto

  26. února 2020 – haf

  Puttovací soutěže během basketbalových utkání jsou ve Spojných státech oblíbeným zpestřením přestávek a tu a tam se někomu podaří poslat míček z 94 stop, tedy zhruba 28,5 metru, do jamky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení