Články na téma: Video

 • Putt o auto
  1

  Bleskovky

  VIDEO: 84letá babička dala 30metrový putt a vyhrála nové auto

  26. února 2020 – haf

  Puttovací soutěže během basketbalových utkání jsou ve Spojných státech oblíbeným zpestřením přestávek a tu a tam se někomu podaří poslat míček z 94 stop, tedy zhruba 28,5 metru, do jamky.

 • Odraz od hladiny
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Odraz roku! Korejce zachránila kouzelná žabička

  22. února 2020 – pv

  Sungjae Im si na WGC-Mexico Championship nevede úplně špatně, když po dvou kolech zaostává o jednu ránu za TOP 20. V pátek mu pomohl zdánlivý zázrak, když na 204 metrů dlouhém tříparu nedopálil z týčka přes vodu na green, přesto na něm míček skončil. Všechno má ale své vysvětlení.

 • Taylor Cusack
  3

  Bleskovky

  Půvabná Taylor hraje ráda golf jenom v plavkách. I ve sněhu

  12. února 2020 – pv

  Taylor Cusack je instagramová modelka, která však nejvíce času tráví na golfovém hřišti. A na jejím švihu je to dost vidět. Kráska z Oklahomy, která má za sebou vysokoškolskou kariéru za Oklahoma City University, hraje ráda jen v plavkách, jak je vidět na mnoha jejích příspěvcích, a ani jí moc nevadí, když je zrovna venku sníh.

 • Bouře Ciara
  4

  Zprávy

  VIDEO: Orkán Sabina? A co má být! V kolik máme tee time?

  11. února 2020 – pv

  Říká se, že neexistuje špatné golfové počasí, jen špatně oblečený golfista. V případě orkánu, který si Britové nazvali Ciara a Němci Sabine, a který částečně dorazil také do Česka, však nebyl čas na hrdinství. Přesto se našli tací, kteří se od své partičky golfu nenechali odradit. A podle toho také dopadli.

 • Hořící buggy
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Horké chvilky! Golfová buggy skončila v plamenech

  10. února 2020 – haf

  Také si rádi trochu ulehčíte na hřišti a vyrazíte na fairwaye v golfové buggy? Tak pozor, abyste nedopadli jako tahle partička v Arizoně, která jen tak tak stihla opustit ohnivé peklo. Ani hole nezachránili!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení