Články na téma: Video

 • Radost čtveřice hráčů z nového rekordu v rychlosti odehrané jamky
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Zahrát par 5 dlouhý 501 yardů za 24 vteřin? Jde to!

  18. října 2021 – ak

  Golf se dá hrát i hodně rychle. Dokázala to čtveřice hráčů European Tour Sean Crocker, Nicolai Hojgaard, Wilco Nienaber a Min Woo Lee. Na hřišti Valderrama zvládli pětiparovou pětku za neuvěřitelných 24 vteřin a vytvořili nový světový rekord.

 • Santapazienza Golf Club
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Nejúžasnější golfový most na světě vede pod vodou

  30. září 2021 – pv

  Pokud jste ještě nehráli golf v Brazílii, měli byste si to zařadit na seznam svých budoucích cílů. Možná bude chtít navštívit i Santapazienza Golf Club severně od Sao Paula, který je proslulý mnoha přírodními atrakcemi. Jednou z nich je most pro buggy vedoucí těsně pod hladinou řeky.

 • Conor Moore
  3

  Bleskovky

  Trochu jiná tiskovka. Imitátor před Ryder Cupem zase baví!

  23. září 2021 – pv

  Komik a imitátor Conor Moore je už poměrně dost známou figurou, který se proslavil imitacemi mnoha známých sportovců, golfisty nevyjímaje. Před Ryder Cupem, který od pátku vysílá stanice Golf Channel, uspořádal svou vlastní verzi tiskové konference.

 • Ben Evans
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Rána, která naštve. Rozhodčí byl ale milosrdný

  17. srpna 2021 – pv

  Ben Evans si o víkendu na European Tour prožil situaci, která je běžná u rekreačních hráčů. U profíků na té nejvyšší úrovni už ale tolik ne. Ale jak vidíte, stane se. U slabších povah bývá takto netrefená rána často důvodem k pořádné spršce nadávek s touhou zahodit hůl co nejdál.

 • Kevin Na
  5

  Bleskovky

  Dokonalé mistrovství. Chip špičkou putteru rovnou do jamky

  10. července 2021 – pv

  Ve 2. kole John Deere Classic na PGA Tour předvedl Ameičan Kevin Na, že má neskutečný cit v rukách. Do jamky poslal chip in z necelých osmi a půl metru, na čemž by zase nebylo nic tak divného, kdyby nedržel v ruce putter a do míčku neťukl jeho obrácenou špičkou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení