Články na téma: Vybavení

 • Erik van Rooyen
  1

  Zprávy

  Tepláky na golfu jako nový trend. Jak se vám líbí?

  26. února 2020 – haf

  Mezi nejsledovanější "věci" z nedělního finálového kola turnaje WGC-Mexico Championship nepatřili pouze samotní hráči bojující o prestižní titul, ale také outfit jednoho z nich. Erik van Rooyen vyrazil na hřiště ve svých oblíbených "teplácích", které byly hodně vidět.

 • Míčky Titleist
  2

  Bleskovky

  Titleist odpověděl na studii o vzdálenostech. Nesouhlasí s ní

  21. února 2020 – pv

  Dva týdny poté, co R&A a USGA zveřejnily závěry dlouho očekávané studie o rostoucí délce ran v golfu, přišla reakce od jednoho z předních výrobců vybavení, kterým se přičítá, že se na prodlužování vzdáleností v golfu významně podílejí. Nepřekvapí, že je nesouhlasná.

 • Golf House
  3

  Zprávy

  Golf House na Chodově zavřel své brány. Víme, co bude dál

  20. února 2020 – Honza Fait

  Možná jste si toho už při své cestě Prahou všimli, nebo vám dorazil do mailové schránky informační mail. Velká prodejna Golf House na Chodově uzavřela své brány, o konec se však nejedná. Již brzy se v nových prostorách ukáže na Černém Mostě.

 • Drive ilustračka
  4

  Zprávy

  Jak se za 20 let prodloužili v golfu amatéři? Ta čísla vás překvapí

  11. února 2020 – haf

  Velká studie, kterou začátkem února představily světu organizace R&A a USGA, potvrdila, že délka ran je velkým problémem současného golfu a že se musí začít řešit. Stále se přitom zmiňují délky především u drivů u těch nejlepších profesionálů, jak jsou na tom ale obyčejní amatéři? Jak se jejich odpaly posunuly za posledních 20 let?

 • Golfino
  5

  Bleskovky

  Do insolvence míří také německá golfová značka Golfino

  25. listopadu 2019 – haf

  Jen pár týdnů poté, co na sebe nechala uvalit insolvenci česká golfová prodejna GolfProfi, přichází obdobný scénář také u německého výrobce golfového oblečení a prodejce Golfino. Zajímavostí je, že oficiálním českým prodejcem Golfina bylo v Česku GolfProfi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení