Články na téma: Web.com Tour

 • Tony Romo a Jim Furyk
  1

  Bleskovky

  Sponzorská pozvánka pro hvězdu NFL. Zahraje si Korn Ferry Tour

  19. února 2020 – pv

  Bývalý quarterback NFL Tony Romo si svou následnou golfovou kariéru vyšperkuje svým prvním startem na Korn Ferry Tour. Někdejší hvězda Dallas Cowboys získala sponzorskou pozvánku na dubnový turnaj Veritex Bank Championship v Arlingtonu a pro místní fanoušky bude určitě velkým lákadlem.

 • Tommy Gainey
  2

  Bleskovky

  Vítěz PGA Tour nepůjde "sedět" za nabízení prostituce

  13. února 2020 – pv

  Bývalý vítěz turnaje PGA Tour Tommy Gainey si může oddychnout. Nepůjde do vězení za nabízení prostituce, kvůli kterému ho v prosinci zatkla policie. 44letý profesionál, který od té doby vyhrál zahajovací turnaj nové sezóny Korn Ferry Tour, ale nevyvázl bez trestu.

 • Korn Ferry Tour
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Uragán na Bahamách. Jak se kouzlí v brutálním větru?

  14. ledna 2020 – pv

  Úplně jiné počty než obvykle řeší hráči na The Bahamas Great Exuma Classic v Sandals Emerald Bay. Na turnaji Korn Ferry Tour tu vítr dosahuje rychlosti přes 30 km/h s nárazy až kolem 50 km/h. Výběr holí na konkrétní ránu tak může být úplně odlišný, než jsou hráči zvyklí.

 • Viktor Hovland
  4

  Bleskovky

  Další mladé eso členem PGA Tour. I Hovland už má kartu

  26. srpna 2019 – pv

  Už i Viktor Hovland má zajištěnou svou kartu na PGA Tour pro následující sezónu. Norské kometě to trvalo sice o něco déle než jeho spolužákovi ze školy Matthewovi Wolffovi, nebo Collinu Morikawovi, další nastupující hvězdě, ale i on si nyní může plánovat svůj život profesionála na elitním světovém okruhu.

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení