Články na téma: WGC

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  McIlroy další TOP 5 nebere. Nedostal jsem ze sebe to nejlepší

  24. února 2020 – pv

  Drtivá většina hráčů by dala za takovou formu kdo ví co, ale Rory McIroy cítí po dalším pátém místě za sebou frustraci. Sbírá jedno špičkové umístění za druhým, každý turnaj je ve hře o vítězství, ale to mu v jeho současné formě nestačí.

 • Patrick Reed
  2

  Zprávy

  Reedova odpověď na kritiku: Vyhrál turnaj WGC v Mexiku

  24. února 2020 – haf

  Začátkem minulého týdne musel Patrick Reed vydržet další vlnu kritiky za jeho údajné podvádění během prosincového turnaje na Bahamách. On se ale rozhodit nenechal a na turnaji WGC-Mexico Championship získal svůj osmý titul na PGA Tour v kariéře.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  Kup si lístek do loterie, slyšel DeChambeau. V Mexiku vede

  22. února 2020 – pv

  Bryson DeChambeau je po dvou kolech lídrem turnaje WGC-Mexico Championship, když v Club de Golf Chapultepec zahrál parádních 63 ran. Nebyl sám, kdo sázel jedno birdie za druhým. Rekord hřiště 62 ran vyrovnal Erik van Rooyen a je na děleném druhém místě s Patrickem Reedem, který zahrál také 63.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy ukázal ostatním převahu a vykročil za WGC Slamem

  21. února 2020 – pv

  Vysoká nadmořská výška a nastavení hřiště v Club de Golf Chapultepec náramně sedí Rorymu McIlroyovi, který v prvním kole WGC-Mexico Championship zahrál 65 ran (-6) a vede s náskokem dvou ran před Bubbou Watsonem a Justinem Thomasem. Může za to i návrat ke starému putteru.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  Mexiko trápí hráče vzduchem, DeChambeau pálí nelidsky daleko

  20. února 2020 – pv

  Vybraná společnost světových hvězd sešla se opět tento týden na akci WGC-Mexico Championship, turnaji, který má ve svém kalendáři jak PGA Tour, tak i European Tour. Z elitní světové dvacítky chybí jen pět hráčů, což samo o sobě slibuje skvělý golf, který si mohou od čtvrtka do neděle vychutnat i diváci Golf Channelu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení