OBRAZEM: Kupte si pohled na Pebble Beach. Za miliardu!

celá fotogalerie (10) » Privátní sídlo na Pescadero Point

Tu a tam vám nabídneme možnost se pořádně zasnít. Tentokrát ale jdeme do úplně jiné dimenze. Tohle zde totiž ještě nebylo. V Kalifornii se právě prodává luxusní pobřežní sídlo s nádherným výhledem na hřiště v Pebble Beach. Asi na něj ale mít nebudete.

Už jsme tu pár atraktivních baráků měli. Třeba od Rickieho Fowlera, který si na Floridě koupil krásný dům, který má na zahradě vlastní jamku, v přepočtu za 340 milionů korun. Svůj starý trochu skromnější domek pak prodal za zhruba desetinu, přesto na něm vydělal.

Za sto milionů korun pak prodal Bubba Watson sídlo, ve kterém bydlel také Tiger Woods. A měli jsme zde i kousek irského ráje, který má na zahradě svou vlastní devítku. To jsou ale všechno malé rybky proti tomu, co je na prodej tentokrát.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

Na serveru zillow.com je v nabídce sídlo na Pescadero Point, které mimo jiné nabízí pět ložnic, sedm koupelen, luxusní kuchyni nebo atraktivní bazén. Že to není nic, co by vás mělo šokovat? Tak přidáme to nejdůležitější.

Jedno z pouhých 31 přímořských sídel v Pebble Beach totiž nabízí nádherné výhledy na "protější" hřiště Pebble Beach Golf Links, navíc z něho dohlédnete také na Carmel Bay, Carmel Valley a Point Lobos.

A to ze všech pokojů!

No, to všechno znamená lehce problémovou cenu, která je aktuálně na 49 888 000 dolarech. V aktuálním kurzu je to po přepočtu 1,27 miliardy korun. No, asi si všichni musíme nechat zajít chuť.

Nebo zkusit štěstí v nějaké loterii.

FOTKY (10) ÚCHVATNÉHO SÍDLA V PEBBLE BEACH ZDE

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení