Fowler to rozjel se slavnou modelkou. Sáhla mu na Ryder Cup

Rickie Fowler a Cindy Crawford

Ne každý dostane k narozeninám zprávu od slavné supermodelky, ale pokud jste vítěz Ryder Cupu, může se vám to stát. Zvlášť když se s trofejí ukážete na svém narozeninovém večírku, jako to udělal Rickie Fowler. To pak přijde i Cindy Crawford a nechce vám pohár vrátit.

Ještě aby ano, když byla plná šampaňského. Rickie Fowler si repliku slavné trofeje zapůjčil na svou oslavu a pěnivý mok do ní a z ní tekl proudem. Bylo třeba ho pořádně zkoupat, vždyť byl tak dlouho v rukou Evropanů.

Rickie se samozřejmě nechal se Cindy vyfotit a snímek zveřejnil na Snapchatu. Ale nebyl to nijak významný moment, než obyčejný portrét dvou usmívajících se tváří s Ryder Cupem.

To Cindy to na svém Instagramu rozjela o dost víc.

Její fotka, jak náruživě pije z poháru, zatímco Fowler za ní drží s ublíženým výrazem poklop, byla mnohem víc sexy. Supermodelka to doprovodila popiskem: "Rickie, chtěl bys zpět svůj Ryder Cup?"

 

Oh do you want your #RyderCup back, @RickieFowler? Just wait 'til I finish my @Casamigos! 

Fotka zveřejněná uživatelem Cindy Crawford (@cindycrawford),


Každopádně jak vidno, Fowler si své osmadvacetiny užil, jak se patří. Přejme mu to. Zvlášť, když je ve svém novém luxusním sídle za 14 milionů dolarů nejspíš pořád sám.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení