Apokalypsa na Scottish Open. Obří stan pro media rozcupoval vítr

Scottish Open

Jestli uvidí tyto záběry hráči, kterým v 1. kole US Open v Shinnecock Hills vadil silný vítr, přestanou si stěžovat. Organizátoři blížícího se Scottish Open řeší opravdový problém s větrem. S takovým, který jim rozfoukal na kousky stan v chystaném turnajovém zázemí.

Video, které koluje po sociálních sítích, pochází z Gullane Golf Clubu ve Skotsku, kde se brzy v rámci European Tour odehraje poslední příprava na The Open. Plno již přihlášených hvězd tak může vidět, co je během turnaje dost možná čeká.

Vichr, který se prohání po hřišti, velký stan pro média nejdříve zvedl do vzduchu jako obří vznášedlo, než ho převrátil a rozmetal na kousky. Naštěstí v něm zrovna nikdo nebyl.

Tyto záběry by se dost dobře vyjímaly spíš v katastrofickém filmu. Vypadají vyrobené za použití speciálních efektů, ale jsou reálné.

Naštěstí mají organizátoři Scottish Open ještě necelý měsíc na to, aby své zázemí před turnajem, který se koná od 12. do 15. července, dostavěli. Týden na to se pak světová golfová elita sejde na The Open v Carnoustie.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení