Brooks Koepka se na Maledivách vyfotil v tangách. Proč?

Brooks Koepka tanga

Každý máme v telefonu nějaké ty fotky, které jsou sice vtipné, ale dost možná by se nikdy neměly stát veřejnými. Jednu takovou má nyní i Brooks Koepka, který ale nejspíše sám souhlasil, aby se jeho snímek v tangách stal hitem internetu. Díky jeho partnerce.

Koepka hrál v minulém týdnu v Abú Zabí, kde na turnaji European Tour skončil dělený devátý v TOP 10. Určitě ale pomýšlel na ještě lepší umístění, to by ale nesměl druhé, třetí i čtvrté kolo obejít vždy "jen" za 70 ran.

A tak si vyrazil spravit náladu na Maledivy, kam dorazil nejen se svou přítelkyní Jenou Sims, ale i dlouholetým parťákem Dustin Johnsonem a jeho snoubenkou Paulinou Gretzky. Pokud čekáte pikantnější informace z pobytu od druhého zmíněného páru, tak jste vedle jak ta jedle.

Zatímco Dustin a Paulina žádné výraznější internetové stopy v písku nezanechávají, Jena Sims zásobuje především stále populárnější Instastories zážitky z jejich společné dovolené.

A mezi tím vším se objevila TATO fotka.

Jena Sims jednoduše chtěla vědět, komu to v plavkách sluší více a nechala o tom hlasovat desetitisíce fanoušků na svém účtu na sociální síti. My sice výsledky hlasování neznáme, ale asi bychom to tam "hodili" jí. Brooks si ovšem zaslouží zlatého bludišťáka za odvahu.

Ono, když ale jste dvojnásobný šampion US Open, vítěz PGA Championship a bývalá světová jednička, která může na golfový trůn usednout prakticky každý týden, tak si vlastně můžete nosit, co chcete.

Navíc když máte vypracované tělo jako držitel rekordu na Kunětické Hoře, který nedávno vzpomínal na to, jak to bylo v Praze báječné.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení