VIDEO: Mickelson skončil třikrát v písku, i tak zachránil par

Phil Mickelson

Hráče na letošním Genesis Open přivítal skutečný nečas. Ještě než ale silný déšť po pár minutách hru přerušil, prožil Phil Mickelson neuvěřitelný příběh na čtyřparové desítce. Skončil na ní totiž třikrát v bunkeru, přesto se mu podařilo zachránit par!

Do statistik se však jeho počin nezapíše.

Vedení PGA Tour totiž rozhodlo po sedmihodinovém přerušení o kompletním restartu kola, ze kterého byl odehráno jen pár desítek minut. Mickelson přitom stihl odehrát jedinou jamku. Ale stála za to! 

Po drivu skončil Lefty v bunkeru asi 40 metrů před greenem. Svou druhou ranou pak green přestřelil a skončil kde? Ano, v bunkeru. A aby toho nebylo málo, poslal do písku na druhé straně greenu i svou třetí ránu.

Ve vzduchu v tu chvíli viselo hrozivé skóre, to by ale nesměl být hlavním hrdinou okamžiku mistr krátké hry. Mickelson svou čtvrtou ránu na jamce poslal neomylně do jamky a zapsal bláznivý par.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a par, @PhilMickelson. 

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Moc dlouho se z něho ale neradoval. Ihned poté byla hra kvůli silnému dešti přerušena a dosavadní výsledky anulovány. Po návratu z klubovny tak Mickelson musel na desítku znovu.

Tentokrát to byl v jeho podání par klidnější. Celkem stihl vítěz z minulého týdne z Pebble Beach odehrát dvanáct jamek, po kterých je na skóre +1. Ve vedení jsou po stejné porci jamek Jordan Spieth a Sung Kang.

Přímý přenos z druhého dne turnaje, kdy se bude dohrávat jak první kolo, tak se snad začne i druhé, sledujte od 20:00 na Golf Channelu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení