Zelené sako nezískal jen Woods, Grabmasters vyhrál Lébl

Václav Lébl jr.

Nebyl to pouze Tiger Woods, kdo se v neděli oblékl v Augustě po skvělém výkonu do zeleného saka. Už pár hodin před ním si na hřišti Grabštejn pro to své došel Václav Lébl jr., který ovládl Grabmasters s celkovým skóre +4 o jedenáct ran před Dominikou Burdovou.

Byl to od všech 82 hráčů, kteří náročný čtyřdenní turnaj dokončili, heroický výkon. V neděli je na hřišti dokonce přivítal lehký poprašek sněhu, přesto statečně bojovali s nástrahami místního hřiště.

Nejlépe zahrál během všech čtyř kol Václav Lébl jr., který do turnaje vstoupil parádní rundou za 69 (-3). V druhém a třetím kole sice par nepokořil (74, 77), přesto se držel na prvním místě.

A to v neděli díky dalšímu skvělému kolu, tentokrát v paru, udržel. S celkovým skóre 292 ran (+4) vyhrál o jedenáct ran před druhou Dominikou Burdovou, třetí skončil Jaroslav Bareš jr. (+21).

Na Grabmasters se přitom nehrálo pouze o zelené sako a nehynoucí slávu, ale také pro dobrou věc. Za každý par a lepší výsledek se vybíralo 10 korun pro Českou golfovou asociaci hendikepovaných, což hodilo 13 900.

A to se také počítá.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení