Vydařená akademie na Zbraslavi nadchla děti i profíky

celá fotogalerie (15) » Dětská akademie Zbraslav

Na proslulých Himálajích Prague City Golf klubu na Zbraslavi, největší puttovací ploše v České republice, se ve středu před turnajem Prague Golf Challenge konala dětská akademie. Akce, které se zúčastnily také dvě největší domácí hvězdy turnaje Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, se soudě dle nadšení dětí a jejich velkého počtu mimořádně vydařila.

Zbraslavská Prague Golf City Academy připravila akademii ve spolupráci s pořadatelem turnaje Relmostem naprosto perfektně. Vydařenou akci si pochvalovali všichni, kteří se jí zúčastnili.

Hrálo se na 18 jamek v devíti týmech, které tvořily děti dohromady s profesionály. Zvítězil tým Nizozemce Vila Besselinga. Pokud by se počítaly výsledky pouze u profesionálů, vyhrál by Stanislav Matuš. Výsledky však byly až na vedlejší koleji.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

Mnohem důležitější bylo velké nadšení, které do akademie všichni profíci vložili.

Užívali si to jak oni, tak spousta dětí, a také diváků, kterých se přišlo podívat opravdu mnoho.

"Máme velkou radost z toho, jak se akce vydařila, z tolika dětí, které si to opravdu užívaly," pravil manažer Prague City Golf Jakub Mejzlík.

"Našemu resortu dává taková akce strašně moc a má pro nás srovnatelný význam jako samotný turnaj. Pro děti je to obrovská motivace do budoucna. Děkuji Relmostu za spolupráci. Všichni si to skvěle užili a vyšlo nám i počasí," dodal Mejzlík spokojeně.

FOTOGALERIE Z AKADEMIE ZDE

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení