VIDEO: Do Reeda se strefuje i parťák. Imitoval ho v bunkeru

Justin Thomas

Na Patricka Reeda se to valí ze všech stran. Po incidentu na Hero World Challenge, kde si zjevně vylepšil pozice míče, ho kritizují golfisté po celém světě. Naposledy se do Američana tvrdě obul jeho protivník v Presidents Cupu Cameron Smith a lehký posměch sklidil také od svého spoluhráče Justina Thomase.

Golfová média před blížícím se Presidents Cupem hodně řeší Patricka Reeda a jeho nedávný exces na Hero World Challenge. Poznamená to americký tým, ptají se novináři?

Kapitán amerického družstva Tiger Woods byl ve svém vyjádření k Patricku Reedovi rezervovaný. Prohodil, že fanoušci určitě něco na adresu Reeda pronesou, ale pak Woods rychle stočil debatu ke svým posledním vystoupením v Austrálii, aby se tak vyhnul dalším nepříjemnostem ohledně Reedova podvodu či nepodvodu.

Zcela odlišně reagoval Justin Thomas, Reedův spoluhráč.

V jednom z tréninkových kol, ve kterém se na hřiště vydal s Tigerem Woodsem, Patrickem Cantlayem a právě Patrickem Reedem, napodoboval hříšníka poté, co se jeho míček ocitl v bunkeru.

Jakmile spatřil, že jeho míček je v bunkeru zabořený, založil za míč a začal písek za míčem odhrnovat.

"P. Reede, dělám to správně?" otočil se s úsměvem na hráče, kterému se pro jeho zápal v týmových soutěžích říká Kapitán Amerika, ale který má už dlouho pověst podvodníka s arogantním vystupováním.

Patrick Reed už čelil kritice, kdy jeho protihráč Cameron Smith zdůraznil, že nemá žádný respekt pro nikoho, kdo podvádí. Své svěřence podržel kapitán Ernie Els a slova kritiky se nesla i z Ameriky.

"Bránit Reeda znamená bránit podvádění," vyjádřil se známý americký komentátor Brandel Chamblee.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení