Nenechte si ujít! Hráči si bez kedíků budou muset nosit bagy

Rickie Fowler

Nedělní exhibice Driving Relief nabídne fanouškům u televizních obrazovek nevšední zážitek. Rory McIlroy, Dustin Johnson, Rickie Fowler a Matthew Wolff totiž nebudou mít své tradiční kedíky, a tak si budou muset na Floridě nosit své bagy sami!

Exhibice v Seminole Golf Clubu, kterou odvysílá v přímém přenosu od 20:00 stanice Golf Channel, přinese spoustu peněz nadacím, které pomáhají v boji s pandemií koronaviru COVID-19.

Duel, ve kterém DJ s McIlroyem vyzvou Fowlera s Wolffem, ale musí splňovat řadu bezpečnostních opatření. Jedním z nich je omezení účastníků na minimum, což znamená, že chybět budou kedíci.

Hráči si tak budou muset vybrat, jestli budou své bagy nosit na zádech, nebo využijí vozík. Buggy budou mít totiž také zakázané.

"Není to žádný problém. Cítím, že jsem v dobré formě na to, abych bez problémů nesl 18 jamek svůj bag," nechal se slyšel Johnson, který si ale nedokázal vybavit, kdy něco takového dělal naposledy.

S tím neměl problém Wolff, který byl ještě před necelým rokem amatérem a v barvách své Oklahoma State bojoval na šampionátu první divize NCAA. Ten se hrál na hřišti Blessings Golf v Arkansasu.

"Bylo to jedno z nejkopcovitějších hřišť, na kterém jsem kdy hrál," vzpomínal Wolff na svá ještě nedávná univerzitní léta. Nedělního večera se v tomto ohledu nebojí: "Je fajn mít svého kedíka, ale s carry bagem to nebude tak těžké. Seminole je celkem lehká procházka."

Wolffův parťák Fowler, který také golfově vyrostl na Oklahoma State, přiznává bez okolků, že nošení bagu nebylo jeho oblíbenou činností: "Rozhodně při tom ale zavzpomínám na univerzitní golf."

"Myslím, že Matt bude v tomto ohledu ve výhodě, protože to není tak dlouho, co ještě univerzitní golf hrál. Bude v tomto ohledu o krok napřed," dodal Fowler, který věří, že jakou outsideři duelu překvapí.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení