OBRAZEM: Kníry, šortky, bagy na zádech. Exhibice bavila

celá fotogalerie (20) » Driving Relief

Byly to netradiční kulisy golfové bitvy, která byla i přes svou historickou bezvýznamnost maximálně sledovaná. V neděli se na Floridě nehrálo o velké vítězství, ale o velké peníze na dobrou věc. Fanouškům se přitom naskytla netradiční podívaná.

Hráči se po Seminole Golf Clubu procházeli v šortkách a bagy si sami nosili na zádech. Pomoc kedíků při odhadování vzdálenosti nahradili měřícími přístroji a za skvělé rány byli odměněni hrobovým tichem.

Rickie Fowler s Matthew Wolffem navíc přidali mužné kníry, které jim však k vítězství nepomohly. Na druhé devítce exhibice Driving Relief se sice dostali do vedení, o to je ale připravila poslední rány Roryho McIlroye.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

Ten poslal v nadstavbovém rozstřelu svůj míček nejblíže jamce a společně s Dustinem Johnsonem mohl slavit milionové vítězství. Peníze však tentokrát neputovaly na konta hráčů, ale na účty nadací, které oba týmy reprezentovaly. Celkem se přitom vybralo více jak 5,5 milionu dolarů.

Zpět do akce se pak nejen tato čtveřice, ale i další hráči PGA Tour vrátí 11. června, kdy proběhne v Colonialu restart zámořské série turnajem Charles Schwab Challenge.

FOTOGALERIE Z EXHIBICE DRIVING RELIEF ZDE

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení