Cafourek poskočil na PGT na čtvrté místo, čtyři Češi dali cut

Jan Cafourek

Dvě vyrovnaná kola posunula po středě Jana Cafourka na Haugschlag NÖ Open na dělené čtvrté místo, když s celkovým skóre -9 ztrácí na první příčku pět ran. Cutem v Rakousku prošli celkem čtyři Češi.

Cafourek vstoupil do předposledního turnaje sezony Pro Golf Tour v úterý kolem za 68 ran (-4) a ve středu zahrál ještě o ránu lépe. Opět si sice připsal jedno bogey, to ale přebil celkem šesti berdíky.

S devíti ranami pod par je před čtvrtečním finále dělený čtvrtý, za vedoucím německým amatérem Philippem Matlarim zaostává o pět ran.

Pouze v paru zahrál ve středu Aleš Kořínek, který byl po prvním kole druhý. Zůstal tak na skóre -6 a pohoršil si na dělené 14. místo, stejně na tom je po 36 odehraných jamkách Michal Pospíšil.

Cutem prošel ještě Štěpán Daněk, který se v turnaji zachránil kolem za mínus dva a prošel cutem (-1, T39) přesně na ránu.

Slušně rozehraný turnaj měli po prvním kole Jakub Bareš se Šimonem Zachem, kteří byli shodně dvě rány pod parem. Ve středu ale zahráli opět stejně za 75 ran (+3) a v turnaji předčasně končí.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení