Gasco Open už podesáté. Dorazí golfisté ze čtyř kontinentů

Filip Mrůzek na Gasco Open

Tradiční turnaj Gasco Open presented by Robert Schovánek se v tomto týdnu dočká už svého jubilejního 10. ročníku. Nejen mezi českými profíky oblíbená akce nabídne opět nejen golfové zážitky a hlavního turnaje se zúčastní hráči hned ze čtyř kontinentů.

V Lázních Bohdaneč se nejprve ve čtvrtek utkají o prize money ve výši 141 000 korun profesionálové, v pátek pak dojde na formát Texas Scramble. 

"Už teď máme 142 hráčů, ale mohlo by jich být snad i 300. Proto to budoucna uvažujeme o rozšíření turnaje a možná i expanzi na dvě hřiště, třeba Kunětickou Horu," prozradil nám Robert Schovánek.

Toho těší, že pokud mohou, dorazí na jeho akci rok co rok nejlepší čeští golfisté. Platí to i pro letošek, když o Gasco Open jako o další akci mluvila většina profíků i v minulém týdnu na D+D REAL Czech Challenge.

"Chybět budou letos jen Stanislav Matuš s Alešem Kořínkem, kteří hrají Challenge Tour ve Španělsku," potvrdil Schovánek a dodal: "Na turnaji se představí hráči z celkem čtyř kontinentů. Kromě Evropanů zasáhnou do hry také Američan, Ind a Tunisan."

Součástí Gasco Open je tradičně i bohatý doprovodný společenský program. Letošními speciálními hosty jsou Daniel Landa, Ladislav Špiner a Tomáš Verner, akcí bude provázet včetně večerní show Pavel Cejnar.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení