Jsou vypsané první kurzy na to, že Woods vyhraje Masters 2022

Tiger Woods

Stačilo jedno třívteřinové video švihu Tigera Woodse, a golfový svět je zase vzhůru nohama. Sice o Tigerově stavu stále nic kloudného nevíme, ale stačí nám všem zjištění, že může trefit balón. A okamžitě se začíná spekulovat, jak to bude s příštím Masters. Na Woodsovo vítězství jsou dokonce vypsány první kurzy a vůbec nejsou špatné.

To video viděli miliony golfových fanoušků po celém světě. A s nadšením na něj reagovali i ostatní profíci, kteří moc dobře vědí, že tak dobře, jak se dnes mají, je z velké částí právě Tigerova zásluha.

Netrvalo dlouho a první sázkové kanceláře vypisují kurzy na to, že Woods vyhraje úvodní major příštího roku, slavné Masters. Jak jinak by totiž měl vypadat další jeho velký comeback, než šestým obléknutím zeleného saka?

Pokud tomu také již nyní věříte, nebo jen chcete zkusit štěstěnu, můžete už nyní vsadit nějaké peníze třeba u DraftKings. Tam je na Woodsovo vítězství aktuálně kurz +3500, pro nás spíše lépe pochopitelných 35:1.

Kdybyste tedy nyní vsadili na Tiger Woodse třeba tisícovku a on v dubnu skutečně v Augustě znovu šokoval svět, brali byste za to 35 000. Jen na 14 jiných golfistů je přitom aktuálně vypsán lepší kurz...

Největším favoritem je u DraftKings momentálně Jon Rahm s kurzem +900 (9:1), kterého následují Jordan Spieth a Dustin Johnson (oba +1000, tedy 10:1). Obhájce titulu Hideki Matsuyama je na +2200 (22:1).

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení