Články na téma: Albatross

 • Julien Brun
  1

  Bleskovky

  Julien Brun jede na vlně, vyhrál i Pro-Am na Albatrossu

  19. června 2020 – haf

  Který golfový profesionál žijící v Česku má aktuálně nejlepší formu? Jednoznačně Francouz Julien Brun! Chybělo málo, a během jediného týdne si připsal čistý vítězný hattrick, naposledy vyhrál premiérový Albatross Invitational Pro-Am.

 • 16. jamka na Albatrossu
  2

  Bleskovky

  Albatross oslaví 10 let osmnáctky novým Pro-Am turnajem

  16. června 2020 – haf

  Už je to deset let, co byla ve Vysokém Újezdu otevřena v rámci Albatross Golf Resortu plnohodnotná osmnáctka. Na oslavu tohoto jubilea se na populárním českém hřišti rozhodli uspořádat Pro-Am pod názvem Albatross Invitational, kterého se letos díky pandemii koronaviru COVID-19 zúčastní prakticky kompletní česká špička.

 • Dostál Czech Pro-Am Teaching Tour Albatross
  3

  Bleskovky

  Turnaj CPATT na Albatrossu vyhrál Dostál, padlo také eso

  25. června 2019 – haf

  Téměř stovka hráčů nastoupila na Albatrossu k dalšímu turnaji Czech Pro-Am Teaching Tour, a to pouhý měsíc a půl před startem D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour u nás. Z vítězství se radoval po výborném výkonu Vojtěch Dostál.

 • Albatross 16. jamka
  4

  Bleskovky

  Hřiště Albatross otevírá, do konce března za jarní ceny

  21. března 2019 – haf

  Přívětivé počasí znamená pro golfisty jediné - možnost hry na stále více hřištích. Mezi ta otevřená se o blížícím se víkendu přiřadí také Albatross nedaleko Prahy, když do konce března máte šanci vyzkoušet si jeho kondici za příznivější ceny než v plné sezoně.

 • Albatross objížďka
  5

  Bleskovky

  Na Albatross je teď cesta delší. Pozor na objížďku!

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Až budete spěchat na poslední chvíli na svůj tee time na Albatrossu, dejte si v následujících dvou měsících pozor na uzavírku silnice mezi Mezouní a Vysokým Újezdem. Mohli byste kvůli ní totiž třeba i start turnaje promeškat. Na Albatross vedou objízdné trasy. Jaké?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení