Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  McIlroy o DeChambeauovi: Dokonale využívá současného golfu

  22. září 2020 – haf

  Jen slova chvály má pro nového šampiona US Open Rory McIlroy. Zároveň ale ani on vlastně nechápe, jak byl Bryson DeChambeau schopný zvládnout nejtěžší zkoušku ve světě golfu, jak se US Open přezdívá, se svým stylem hry, kde je důležitější délka než přenost.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Zprávy

  DeChambeau má svůj první major, vyhrál US Open

  21. září 2020 – haf

  Tentokrát to bylo bez dramatické koncovky. Jubilejní 120. US Open se ve finále smrsklo na souboj Brysona DeChambeau a Matthew Wolffa, který však i v neděli trval jen pár jamek. Wolff se totiž trápil, zatímco DeChambeau zářil a získal svůj první major.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  DeChambeau končil puttem z 30 metrů, před finále vede DJ

  9. srpna 2020 – haf

  Neuvěřitelným způsobem zakončil své třetí kolo na letošním PGA Championship Bryson DeChambeau, který na posledním greenu potopil putt ze skoro 30 metrů. I díky němu před nedělním finále na hřišti TPC Harding Park ztrácí na lídra Dustina Johnsona jen tři rány.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau zlomil driver, na PGA se v úvodu připomněly spící hvězdy

  7. srpna 2020 – haf

  Byla to jen otázka času. Kdy povolí driver Brysona DeChamebaua. Stalo se tak v prvním kole letošního PGA Championship, po kterém je americký bomber se skóre -2 na děleném 20. místě. V čele pořadí jsou pak po čtvrtku hráči, kteří se připomněli po delší době.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Bleskovky

  DeChambeau to opět zkoušel na rozhodčí, hrál z mraveniště

  31. července 2020 – haf

  Bryson DeChambeau si během 1. kola WGC-FedEx St. Jude Invitational opět neodpustil neúspěšnou debatu s rozhodčími, po které zahrál double bogey a trochu si tak pokazil jinak povedený vstup do turnaje. Tentokrát žádal úlevu kvůli tomu, že mu míček skončil v mraveništi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení