Články na téma: Bryson DeChambeau

 • Bryson DeChambeau
  1

  Zprávy

  DeChambeau přiznal, že si "zničil" ruce. Jak se mu to stalo?

  16. září 2021 – ak

  Bryson DeChambeau se řadí ke golfistům, kteří si "ordinují" tvrdé tréninkové dávky. Tentokrát to ale vítěz US Open z roku 2020 nejspíš trochu přehnal. Jak sám přiznal, při tréninku na souboj největších ranařů o nejdelší drivy si "zničil" ruce.

 • Bryson DeChambeau
  2

  Bleskovky

  Koepka odsoupil pro zranění, DeChambeauovi vzal divák míček

  5. září 2021 – haf

  V čele pořadí na TOUR Championship se nic nezměnilo ani po třetím kole. Stále vede Patrick Cantlay, jehož jediným vážným soupeřem je Jon Rahm, když se na dostřel přiblížil také Justin Thomas. Titulky tak v sobotu plnili Brooks Koepka a Bryson DeChambeau.

 • Patrick Cantlay a Bryson DeChambeau
  3

  Bleskovky

  Na PGA Tour zbyla poslední třicítka. Jak půjde do finále?

  31. srpna 2021 – pv

  Letos potřetí se odehraje finálový turnaj PGA Tour upraveným systémem, kdy je nejlepším třiceti hráčům sezóny před Tour Championship přiděleno skóre podle pořadí ve FedEx Cupu. V East Lake půjde tento týden do turnaje z čela leaderboardu Patrick Cantlay, dvě rány za ním bude Tony Finau.

 • Bryson DeChambeau a Patrick Cantlay
  4

  Zprávy

  Mohl bys stát?! Mezi Američany je před Ryder Cupem dusno

  31. srpna 2021 – pv

  Za nedlouho budou spoluhráči v Ryder Cupu. V neděli ve finálovém kole bylo ale mezi cítit velké napětí. V jednu chvíli Bryson DeChambeau svého soka v boji o vítězství na BMW Championship Patricka Cantlaye dokonce příkře okřikl.

 • Patrick Cantlay
  5

  Zprávy

  To byla řežba! Vítězný Cantlay rozhodl až na šesté jamce rozstřelu

  30. srpna 2021 – ak

  Až šestá jamka rozstřelu rozhodla o vítězi BMW Championship, druhého podniku play-off FedExCupu. Stal se jím ledově klidný Patrick Cantlay, který v bitvě dvou golfových stylů udolal ranaře Brysona DeChambeaua. Navíc si zajistil místo v týmu USA pro Ryder Cup.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení