Články na téma: Česká hřiště

 • Kunětická Hora
  1

  Zprávy

  Kunětická Hora zpět v kondici! Golfisty láká také zkrácením hřiště

  10. července 2020 – Honza Fait

  ​Těžké období posledních let chtějí na Kunětické Hoře nechat za sebou a díky několika změnám věří v příznivější budoucnost. Sportovní hřiště se v uplynulých sezonách potýkalo s odlivem golfistů, důvodů bylo hned několik. Problémy se ale podařilo vyřešit a z Kuňky vzkazují: Jsme zpátky v kondici, pojďte si hřiště vyzkoušet. A ničeho se nebojte.

 • Zbraslav 18
  2

  Zprávy

  Zbraslav slaví letní golfové Vánoce. I s kapry, dárky a cukrovím

  23. června 2020 – Komerční sdělení

  Tak to tu ještě nebylo, golfové Vánoce na Zbraslavi koncem června! Stromeček, ozdoby, kapr se salátem, cukroví a hlavně dárky. Dokonce i výlov kaprů bude. Snad jen oblíbený červený kamion od nejmenovaného výrobce nápojů bude na Zbraslavi chybět.

 • Golf Dobrouč
  3

  Zprávy

  Golf Dobrouč. Český golf našel nové hřiště v Orlických horách

  19. června 2020 – GolfExtra.cz

  V Dolní Dobrouči bylo ve čtvrtek 18. června oficiálně otevřelo nové golfové 18jamkové hřiště. Slavnostního přestřižení pásky a prvního odpalu se spolu se zakladatelem a prezidentem klubu Petrem Kolářem ujal farář Zbigniew Czendlik. Veřejnost si může na novém hřišti, které vyniká krásnými výhledy a jedinečností každé jamky, zahrát od začátku července.

 • 16. jamka na Albatrossu
  4

  Bleskovky

  Albatross oslaví 10 let osmnáctky novým Pro-Am turnajem

  16. června 2020 – haf

  Už je to deset let, co byla ve Vysokém Újezdu otevřena v rámci Albatross Golf Resortu plnohodnotná osmnáctka. Na oslavu tohoto jubilea se na populárním českém hřišti rozhodli uspořádat Pro-Am pod názvem Albatross Invitational, kterého se letos díky pandemii koronaviru COVID-19 zúčastní prakticky kompletní česká špička.

 • Zbraslavskej votvírák
  5

  Bleskovky

  Zbraslav "votvírá" soutěžní sezonu, populárním turnajem dvojic

  14. května 2020 – Komerční sdělení

  Na Zbraslavi se tuto neděli 17. května otevírá nová turnajová sezóna stylově – Texas scramblem dvojic. "Zbraslavskej votvírák 2020" láká golfisty nejen svou zajímavou cenou, ale zejména na skvěle připravené hřiště a osvědčený formát.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení