Články na téma: Česká hřiště

 • Kaskáda
  1

  Zprávy

  Jarní golf s kouzlem probouzející se přírody!

  19. května 2021 – Komerční sdělení

  Přišlo jaro. Kalendář spočítal zimě všechny její dny a z golfových areálů postupně zmizel sníh. Ze zimního spánku se postupně probrala nejen příroda, ale i první golfisté. Ti šikovnější už stihli oprášit bagy a odehrát první hry na probouzejících se greeen. V Golf Resortu Ostravice i v Golf Resortu Kaskáda již otevřeli všech 18, respektive 27 jamek na letní greeny.

 • Ilustrační foto
  2

  Zprávy

  Vrací se golfové turnaje! Ve flightu budou moci být až 4 hráči

  16. května 2021 – haf

  Vrací se golfové turnaje! Díky rychlejšímu vládnímu rozvolňování opatření proti pandemii koronaviru COVID-19 bude možné od pondělí 17. května opět vypisovat turnaje na serveru České golfové federace, zatím s omezením 50 osob. Hrát se pak bude moci ve čtyřech.

 • Karlštejn
  3

  Bleskovky

  ČGF musela zrušit turnaje, Karlštejn chystá sobotní HCP den

  29. dubna 2021 – haf

  S ohledem na vládní opatření a nařízení musela Česká golfová federace odstranit ze svého webu všechny naplánované golfové turnaje kromě těch, které dostaly výjimku. Týká se to také prvního letošního Golf Channel Open na Karlštejně, golfisté však o možnost zahrát si v sobotu 8. května oblíbené hřiště za skvělou cenu nepřijdou.

 • Oaks Prague
  4

  Zprávy

  Oaks prožil úspěšný rok. Chystá novinky a hledá nového člena týmu

  2. února 2021 – haf

  Rok 2020 byl nejen pro golfová hřiště velmi obtížný. V Nebřenicích u Prahy na něho ale budou vzpomínat jen v tom dobrém. Resort Oaks Prague se hned zařadil mezi nejoblíbenější osmnáctky u nás a pro rok 2021 chystá další novinky. A hledá třeba právě vás.

 • Ostravice
  5

  Bleskovky

  Všudehrály zaujaly Oaks i Dobrouč, jaká hřiště hodnotí nejlépe?

  8. prosince 2020 – GolfExtra.cz

  ​Jako každý rok zveřejnil i letos spolek Všudehrálů hodnocení českých hřišť, které sestavují jeho členové. V roce 2020 se do ankety zapojilo 171 členů spolku, kteří vynesli v některých kategoriích do popředí i dvě nově otevřená česká hřiště: PGA National Czech Republic neboli Oaks a východočeskou osmnáctku Dolní Dobrouč.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení