Články na téma: Česká hřiště

 • Oaks Prague
  1

  Zprávy

  Oaks prožil úspěšný rok. Chystá novinky a hledá nového člena týmu

  2. února 2021 – haf

  Rok 2020 byl nejen pro golfová hřiště velmi obtížný. V Nebřenicích u Prahy na něho ale budou vzpomínat jen v tom dobrém. Resort Oaks Prague se hned zařadil mezi nejoblíbenější osmnáctky u nás a pro rok 2021 chystá další novinky. A hledá třeba právě vás.

 • Ostravice
  2

  Bleskovky

  Všudehrály zaujaly Oaks i Dobrouč, jaká hřiště hodnotí nejlépe?

  8. prosince 2020 – GolfExtra.cz

  ​Jako každý rok zveřejnil i letos spolek Všudehrálů hodnocení českých hřišť, které sestavují jeho členové. V roce 2020 se do ankety zapojilo 171 členů spolku, kteří vynesli v některých kategoriích do popředí i dvě nově otevřená česká hřiště: PGA National Czech Republic neboli Oaks a východočeskou osmnáctku Dolní Dobrouč.

 • OAKS Prague
  3

  Zprávy

  Nejlepší nejen v Česku, ale v celé Evropě! Oaks Prague ovládlo prestižní anketu

  30. října 2020 – GolfExtra.cz

  Zajímavého ocenění se dostalo novému 18jamkovému hřišti PGA National Czech Republic Oaks Prague. Jen dva měsíce poté, co nedaleko Prahy otevřeli plných osmnáct jamek, si připsali hned dvě vítězství v sedmém ročníku ankety World Golf Awards.

 • Loreta Golf Club
  4

  Bleskovky

  Loreta je stále otevřená, děkuje všem svým hráčům

  26. října 2020 – Komerční sdělení

  Pyšelská osmnáctka Loreta patří dlouhodobě k našim nejúspěšnějším hřištím, ročně se tu odehraje přes 23 000 kol a s téměř sedmi tisíci soutěžními výsledky za sezónu patří i k turnajově nejvyhledávanějším areálům. Ani letošní rok, výrazně poznamenaný covidovými omezeními, nic nezměnil na tom, že hráči do Pyšel jezdí rádi.

 • Černý most
  5

  Zprávy

  Co s golfovou sezonou 2021? Využijte nabídky Černého Mostu

  20. října 2020 – Komerční sdělení

  Letošní sezóna prověřila, že golf je jeden z mála sportů, který jen tak něco neohrozí. A právě proto se neváhejte přidat k více než 800 členům golfového klubu Black Bridge v Praze. Roční členství pro rok 2021 na Black Bridge je již v prodeji.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení