Články na téma: Francesco Molinari

 • Francesco Molinari
  1

  Bleskovky

  Molinari opouští s rodinou Londýn i Fleetwooda. Co ten na to?

  3. července 2020 – haf

  Francesco Molinari se rozhodl k zásadnímu životnímu kroku. Po 11 letech se rozhodl opustit Londýn a i s rodinou se přestěhovat do Kalifornie. Potvrzuje to jeho touhu více uspět v zámoří, neudělal tím však radost svému parťákovi Tommymu Fleetwoodovi.

 • Francesco Molinari
  2

  Zprávy

  Jak zastavit sešup? Tvrdou dřinou, ví Francesco Molinari

  5. března 2020 – jom

  Není první ani poslední, koho potkal pád. Před rokem slavil v Bay Hill čtvrtý titul během deseti měsíců, zaútočil i na zelené sako. Po krachu v Augustě se Francesco Molinari pomalými kroky začal vytrácet z horních pater výsledkové listiny. Start v novém roce mu nevyšel už vůbec. Jak z toho ven? Tvrdou dřinou, ví Ital.

 • Francesco Molinari
  3

  Bleskovky

  Molinari po špatných výkonech propustil kedíka. Najal si hvězdu

  19. října 2019 – pv

  Loňský šampion The Open Francesco Molinari propustil svého kedíka Pella Iguarana, se kterým zažil v posledních sezónách kariérní průlom. Od roku 2020 mu bude nosit hole a radit další kedík, který má zkušenosti s vyhráváním velkých turnajů – Mark Fulcher, někdejší dlouholetý kedík Justina Rose.

 • Molinari Fleetwood Ryder Cup video
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Moliwood se oženil. Zamilovaně sní o Ryder Cupu

  26. září 2019 – pv

  Bodování do kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup začalo minulý týden ve Wentworthu na BMW PGA Championship. A tuto středu to byl přesně rok, než další golfový souboj se Spojenými státy vypukne. Německá automobilka BMW pak tuto situaci využila k naprosto báječné reklamě.

 • Tommy Fleetwood a Sergio Garcia
  5

  Zprávy

  Fleetwood dal Molinarimu košem. Zurich Classic hraje s Garciou

  24. dubna 2019 – pv

  Fanoušci, kteří se těšili na další spojení loňských hrdinů Ryder Cupu, pro které se vžila přezdívka Moliwood, se nedočkali. Na týmovém turnaji Zurich Classic si Tommy Fleetwood zahraje se Sergiem Garciou, nikoliv s Francescem Molinarim.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení