Články na téma: Grabmasters

 • Dominika Burdová
  1

  Zprávy

  Během maturity deklasovala muže. Golf si teď víc užívám, říká Burdová

  11. června 2020 – haf

  ​Prožívá přelomový rok ve svém životě. Devatenáctiletá Dominika Burdová letos maturuje na libereckém gymnáziu a v létě vyrazí za univerzitním studiem do Spojených států. Do toho se snaží posunout na další úroveň svůj golf a hned zkraje sezony si přitom připsala velké vítězství. Ovládla totiž letošní Grabmasters, na kterém to natřela více jak 80 mužům ve startovním poli.

 • Dominika Burdová
  2

  Zprávy

  Zelené sako poprvé pro ženu! Grabmasters ovládla Burdová

  8. června 2020 – haf

  Posvátné zelené sako poprvé v historii vyhrála žena! Letošní ročník Grabmasters totiž ovládla Dominika Burdová, která za sebou ve výsledkové listině nechala přes 80 mužů. Stala se tak sice druhou vítězkou v historii turnaje, v roce 2014, kdy zvítězila Andy Škrašková, se ale ještě zelené sako neudělovalo.

 • Grabmasters
  3

  Zprávy

  Na kluky z Augusty se letos nečeká. Je tady Grabmasters!

  3. června 2020 – haf

  Od roku 2013 jsou to dvě nerozdělitelné nádoby. Masters a Grabmastes. Letos ale slavný turnaj v Augustě a stále prestižnější akci na Grabštejně přeci jen něco rozdělilo. Pandemie koronaviru COVID-19 posunula termín konání obou golfových podniků, které se tak vůbec poprvé historii neuskuteční ve stejném datu. Jako první se pak bude hrát v Česku, a to už v tomto týdnu. Kdo oblékne zelené sako?

 • Václav Lébl jr.
  4

  Zprávy

  Nejprve on, pak Tiger. Vítěz Grabmasters si neděli užíval

  16. dubna 2019 – Honza Fait

  Na neděli 14. dubna 2019 Václav Lébl jr. asi nikdy nezapomene. Do zeleného saka se ten den totiž neoblékl pouze on, jako šampion Grabmasters, ale o pár hodin později také Tiger Woods.

 • Václav Lébl jr.
  5

  Bleskovky

  Zelené sako nezískal jen Woods, Grabmasters vyhrál Lébl

  15. dubna 2019 – haf

  Nebyl to pouze Tiger Woods, kdo se v neděli oblékl v Augustě po skvělém výkonu do zeleného saka. Už pár hodin před ním si na hřišti Grabštejn pro to své došel Václav Lébl jr., který ovládl Grabmasters s celkovým skóre +4 o jedenáct ran před Dominikou Burdovou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení