Články na téma: hole-in-one

 • Grayson Murray
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Murray dal hole-in-one v Medvědí pasti, fanoušci šíleli

  1. března 2020 – haf

  Jsou jamky, na kterých profesionálové na PGA Tour chtějí dát eso více, než na jiných. A tohle je jedna z nich. Sedmnáctka na hřišti Champion resortu PGA National je během The Honda Classic součástí obávané Medvědí pasti, Grayson Murray ji však pokořil na jednu ránu.

 • Chuck Miller
  2

  Bleskovky

  81letý golfista dal dvě esa v jednom kole, druhé po kiksu

  27. června 2019 – haf

  Na to, dát na golfu hole-in-one, není nikdy pozdě. Přesvědčil se o tom 81letý Chuck Miller, který během jediného kola trefil míček do jamky na jednu ránu hned dvakrát. Zatímco v prvním případě byl se svou ranou spokojený, v druhém pouze s jejím výsledkem.

 • Harry Kane eso
  3

  Bleskovky

  Fotbalová superstar byla velmi blízko hole-in-one

  25. června 2019 – haf

  Je to sen každého golfisty. Trefit se přímo z odpaliště do jamky. Někomu se to povede několikrát za život, jiní prožívají nekonečné čekání, které nikdy neskončí. Do druhé skupiny hráčů stále patří také fotbalový útočník Harry Kane, i když stačilo málo a byl v jedničce.

 • George W. Bush
  4

  Bleskovky

  Kdo si počká, ten se dočká! Bush (72) zahrál první hole-in-one

  21. března 2019 – haf

  Zahrát hole-in-one, to je něco, co by si chtěl během svého života užít každý golfista. Trefit jamku na jedinou ránu je sice z velké části dílem náhody, ale i díky tomu vlastně má šanci každý. Nyní se štěstí konečně obrátilo také na bývalého prezidenta USA George W. Bushe.

 • Golfistka Paula Richová zahrála eso při pátém kole v životě
  5

  Bleskovky

  Golfistka zahrála eso při teprve pátém kole v životě. Twitter šílel

  10. března 2019 – jom

  Zažít minuty slastného pocitu z trefeného hole in one se nepoštěstí každému. Někdo čeká marně celý život. Kdo už ale někdy slyšel o štěstí začátečníka, tuší o čem budou následující řádky. Golfistka Paula Richová zahrála eso při svém pátém kole v životě. A nechtěně nahlodala sebevědomí věčných čekatelů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení