Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  1

  Bleskovky

  Jon Rahm se možná odhlásí z letošního Masters. Proč?

  7. února 2021 – haf

  Začátkem dubna se bude v Augustě konat největší golfový turnaj roku, slavné Masters. Jon Rahm, aktuální světová dvojka, na něm ale možná bude chybět a nebo z něho odstoupí během hry. Důvod? Se svou ženou Kelley totiž čekají narození prvního potomka.

 • Jon Rahm
  2

  Bleskovky

  Rahm slavil výhru nad Barcelonou, pak se odhlásil z PGA Tour

  19. ledna 2021 – haf

  Jon Rahm měl být v tomto týdnu hlavním favoritem turnaje PGA Tour, v pondělí se však z The American Express odhlásil. A to jen den poté, co si užíval triumf "svého" Atletika Bilbao nad slavnou Barcelonou ve finále španělského Superpoháru.

 • Jon Rahm
  3

  Bleskovky

  Jon Rahm má nové hole! Jaké značce se upsal?

  5. ledna 2021 – haf

  Nejočekávanější golfový "přestup" této zimy je venku. Jon Rahm po letech spolupráce se společností TaylorMade podepsal nový víceletý kontrakt s Callaway Golf. A společně s tím mění také oblečení, když místo třech pruhů Adidasu nově oblékne značku TravisMathew.

 • Jon Rahm
  4

  Bleskovky

  Rahm se pochlubil dalším úspěchem, stane se poprvé otcem

  30. listopadu 2020 – haf

  Jon Rahm prožil i přes pandemii koronaviru báječný rok 2020. Připsal si během něho dvě zatím největší vítězství na PGA Tour ve své kariéře a na čtyři týdny se stal světovou jedničkou. A dařilo se mu také v soukromém životě, s manželkou Kelley čekají prvního potomka!

 • Jon Rahm
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Rahm trefil topinu a zahrál dabláče. "Strašný den."

  15. listopadu 2020 – haf

  V úvodu týdne zářil Jon Rahm v Augustě na všechny strany. Na jeho konci mu příliš do zpěvu není. Poté, co po dvou kolech dělil na Masters vedení, se populární Španěl protrápil třetím kolem a před tím finálovým ztrácí na vedoucího Dustina Johnsona sedm ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení