Články na téma: Jon Rahm

 • Rahm a DJ
  1

  Bleskovky

  Rahm už se dotáhl na Johnsona, přiblížil se i McIlroy

  5. září 2020 – haf

  Náskok dvou ran, který měl Dustin Johnson ještě před startem TOUR Championship, je fuč. Hned v prvním kole finálového turnaje play-off FedEx Cupu ho stáhl Jon Rahm, který tak v East Lake s Johnsonem dělí vedení. Na dostřel se drží také Justin Thomas a Rory McIlroy.

 • Jon Rahm
  2

  Zprávy

  Rahma nezastavil trest ani DJ, díky neuvěřitelnému puttu slaví titul

  31. srpna 2020 – haf

  Jon Rahm prožil nezapomenutelný turnaj, na jehož konci se mohl radovat z pátého vítězství na PGA Tour v kariéře. Španěl okusil během týdne v Olympia Fields spoustu emocí, na ty ze závěru finálového kola ale nikdy nezapomene. A dost možné je už nikdy nezažije.

 • Jon Rahm
  3

  Bleskovky

  Rahm chce být jedničkou co nejdéle, čeká ho DeChambeau

  29. července 2020 – haf

  Poprvé v roli světové jedničky vstoupí v tomto týdnu do turnaje Jon Rahm. Ten na golfový trůn usedl po svém vítězství na Memorialu a po týdnu volna se opět ukáže fanouškům na WGC-FedEx St. Jude Invitational v Memphisu. S kým půjde v úvodních dvou kolech?

 • Jon Rahm
  4

  Zprávy

  Rahma nezastavil ani trest. Vyhrál Memorial a je světovou jedničkou

  20. července 2020 – haf

  Dlouho se zdálo, že finálové kolo letošního Memorialu bude jenom formalitou. Jon Rahm v jeho úvodu navyšoval svůj náskok v čele pořadí, na druhé devítce ale přeci jen připustil menší drama. Nakonec ale všechno zvládl, tak trochu ve španělském stylu, a díky vítězství na turnaji Jacka Nicklause se stal světovou jedničkou.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Koepka a Rahm také řekli nové Premier Golf League NE

  17. března 2020 – haf

  Další výraznou ránu utrpěly plány na vznik nové golfové supersérie Premier Golf League. Poté, co o ni veřejně neprojevil zájem aktuálně první hráč světa Rory McIlroy, se ve stejném duchu nyní vyjádřili jeho dva nejbližší pronásledovatelé Jon Rahm (2.) a Brooks Koepka (3.).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení