Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková letos možná dohrála. Můj golf se zase obrátí správným směrem, věří

  31. října 2020 – haf

  S jistotou karty pro LPGA i v příštím roce už Klára Spilková vyhlíží nový ročník americké série. Momentálně 93. hráčka pořadí sezonního žebříčku Race to CME Globe se vrátila ze šňůry zámořských turnajů domů, kde bude odpočívat, trénovat a čekat, zda se přece jen ještě neuvolní místo na posledních turnajích roku.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková se loučila dobrým kolem, cut jí utekl o dvě rány

  24. října 2020 – haf

  Nepovedené první kolo stálo Kláru Spilkovou na Drive On Championship cut. Ve druhém se totiž nevzdala a nakonec jí k postupu do víkendových kol chyběly dvě rány. Mohlo za to mimo jiné double bogey ze závěru kola, Češka na LPGA neuspěla pošesté v řadě.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spousta pocitů a emocí. Spilková je po trestu pro sebe sama vítězkou

  12. října 2020 – haf

  Šla si po čtyřech nezdarech v řadě pro svůj první cut na LPGA po skoro dvou měsících. Místo toho se ale musela Klára Spilková smířit s tím, že ji z oblíbeného KPMG Women's PGA Championship vyřadilo rozhodnutí rozhodčích. Ti ji udělili dvě trestné za pomalou hru.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková dostala dvě trestné za pomalou hru, cut nedala o jednu

  10. října 2020 – haf

  Už už to vypadalo, že Klára Spilková zlomí nepříznivou bilanci a po čtyřech neúspěších v řadě na LPGA projde cutem. Jenže pak z ničeho nic dostala v závěru druhého kola dvě trestné rány za pomalou hru, což mělo za následek jediné - cutem neprošla o jednu ránu.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Hráčky se na KPMG praly s větrem, Spilkovou čeká boj o cut

  9. října 2020 – haf

  Jakoby hřiště v Aronimink Golf Clubu nebylo těžké už samo o sobě. Během prvního kola KPMG Women's PGA Championship se přidal ještě silný vítr, a tak měly hráčky na třetím letošním majoru co dělat. Byla mezi nimi také Klára Spilková, kterou v pátek čeká boj o cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení