Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Nelly Korda už vede! Naváže na vítězství sestry Jessicy?

  28. února 2021 – haf

  Není vůbec nereálné, že LPGA letos po dvou turnajích nebude znát jiné jméno šampionky, než je Korda. Poté, co Jessica vyhrála úvodní Turnaj šampionek, je to tentokrát Nelly, kdo je před finálovým kolem nejblíže vítězství na akci Gainbridge LPGA. Vede totiž o ránu.

 • Nelly Korda
  2

  Bleskovky

  Spilková se do turnaje LPGA nedostala, Nelly Korda začala skvěle

  26. února 2021 – haf

  Zázrak se nekonal. Klára Spilková se do prvního plnohodnotného turnaje LPGA v nové sezoně z místa náhradnice nedostala, nakonec zůstala až sedmnáctou pod čarou. Skvěle naopak do akce Gainbridge LPGA vstoupila Nelly Korda, která je po prvním kole dělená druhá.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Start Kláry Spilkové do sezony LPGA se odkládá. Proč?

  23. února 2021 – haf

  V tomto týdnu měla odehrát svůj první turnaj na LPGA v nové sezoně, místo toho ale bude Klára Spilková sledovat Gainbridge LPGA s největší pravděpodobností pouze v televizi. Se svou kartou se totiž nedostala do startovního pole, kam nepronikla ani v kvalifikaci.

 • Madelene Sagström
  4

  Zprávy

  Hvězda LPGA zažila jako dítě sexuální obtěžování, zachránil ji golf

  23. února 2021 – haf

  V tomto týdnu bude na turnaji Gainbridge LPGA at Boca Rio obhajovat svůj první titul na zámořském okruhu a při té příležitosti se švédská golfistka Madelene Sagstrom svěřila s hrůzným zážitkem, který si prožila v sedmi letech. A přiznává, že to byl golf, kdo jí podal v těžkých životních chvílích pomocnou ruku.

 • Jessica a Nelly Korda
  5

  Zprávy

  Jessica Korda: Nelly a já rivalky? Nesmysl, i když to možná někdo chce

  15. února 2021 – ak

  Jessica Korda v lednu získala už svůj šestý titul na LPGA poté, co v napínavém finiši proměnila osmimetrový putt znamenající první vítězství od roku 2018. Mezi poražené odsunula i svou sestru Nelly. Rivalitu mezi sourozenci ale nečekejte.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení