Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Další změna pro Spilkovou, bez diváků i PGA Championship

  17. června 2020 – haf

  Restart LPGA má opět jiné datum. Tentokrát se ale jedná rozhodně o změnu pozitivní. Namísto zrušení turnaje totiž jeden v kalendáři zámořské golfové série přibyl, další se pak o dva týdny posunul do termínu, kdy se měl konat nedávno zrušený Evian Championship.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Další rána pro LPGA i Kláru Spilkovou. Evian letos nebude

  10. června 2020 – haf

  LPGA musí řešit další problém ve spojení s pandemií koronaviru COVID-19. V úterý totiž zmizel z kalendáře jeden z majorů, francouzský Evian Championship. Ten se měl v Evian-les-Bains uskutečnit od 6. do 9. srpna, kvůli problémům s cestováním by to však nebylo možné.

 • Fanoušci
  3

  Bleskovky

  Návrat fanoušků! Budou při restartu LPGA i na Memorialu

  7. června 2020 – haf

  Jak to tak vypadá, všechny letní golfové turnaje na prestižních okruzích PGA Tour a LPGA bez fanoušků nebudou. Minimálně v Ohiu dostali v tomto ohledu zelenou, a tak už nejspíše nic nebrání restartu LPGA. V tichu pak hráči podle všeho nebudou hrát ani na Memorialu.

 • Lee Westwood a Tommy Fleetwood
  4

  Zprávy

  Profesionální golfisté mohou cestovat do USA bez omezení

  26. května 2020 – haf

  Dobrá zpráva nejen pro Kláru Spilkovou a další profesionální golfisty, ale všechny sportovce, přišla koncem minulého týdne ze zámoří. Při návratu do USA za svými profesními povinnostmi totiž nebudou muset podstoupit mimo jiné 14denní karanténu ani další omezení.

 • LPGA caddie
  5

  Bleskovky

  Na LPGA se může hrát bez kedíků. Ti se bojí o práci

  22. května 2020 – haf

  S ohledem na přípravná bezpečnostní opatření spojená s pandemií koronaviru COVID-19 dostanou hráčky LPGA možnost nosit si na turnajích až do konce této sezony své bagy samy. To se ale nelíbí kedíkům, kteří se kvůli tomu bojí o svou práci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení