Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilkovou čeká zkrácený turnaj, na vině jsou ničivé požáry

  16. září 2020 – haf

  V minulém týdnu musela kvůli bolesti zad odstoupit během druhého kola z major turnaje ANA Inspiration. A že si nezahraje plná čtyři kola ani v tomto týdnu v Portlandu ví Klára Spilková už nyní. Tentokrát za to však nemohou její zdravotní problémy, ale požáry.

 • Mirim Lee
  2

  Zprávy

  Nelly Korda první major nezískala, vychipovala si ho Mirim Lee

  14. září 2020 – haf

  Nelly Korda měla na ANA Inspiration vše ve svých rukou. Na poslední jamce stačilo jediné, zahrát birdie a začít slavit zisk prvního major titulu. Místo toho si vytrpěla par a následně hned na první jamce play-off musela sledovat, jak se z vítězství raduje Mirim Lee.

 • Amy Boulden
  3

  Zprávy

  Nelly Korda přestála krizi, na LET vyhrála Amy Boulden

  13. září 2020 – haf

  Nelly Korda si prošla na letošním ANA Inspiration ve třetím kole první krizí, kterou ale přečkala a před finálovým kolem dělí první místo s Brooke Henderson. Na akci Ladies European Tour ve Švýcarsku pak vyhrála Amy Bouldem, Tereza Koželuhová byla nejlepší amatérkou.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nelly Korda si upevnila vedení, Klára Spilková odstoupila

  12. září 2020 – haf

  Bezchybným druhým kolem si Nelly Korda vytvořila před víkendem na ANA Inspiration skvělou výchozí pozici. Se skóre -11 má na prvním místě náskok dvou ran na druhou Mirim Lee a dokonce už čtyř na hráčky na děleném třetím místě. Turnaj naopak předčasně skončil pro Kláru Spilkovou, která odstoupila během druhého kola kvůli zranění.

 • Nelly Korda
  5

  Zprávy

  V rozpálené Kalifornii vede Nelly Korda, Spilková ztrácí

  11. září 2020 – haf

  Do letošního druhého dámského majoru sezony vstoupila nejlépe ze všech Nelly Korda. Američanka s českými kořeny zahrála na úvod ANA Inspiration za 66 ran (-6) a má ránu náskok na Korejku In Gee Chun. Klára Spilkové je po prvním kole za 75 ran (+3) na děleném 77. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení