Články na téma: Masters

 • Augusta National
  1

  Bleskovky

  Proměna Augusty během pár dní. Už se před Masters zelená

  8. října 2020 – haf

  Ještě koncem září vypadalo hřiště v Augustě, alespoň z ptačí perspektivy, jako právě zorané pole. Jen o pár dní později už se ale posvátné golfové místo opět zelená. Aby také ne, vždyť za měsíc, v polovině listopadu, se zde bude konat slavné Masters.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Masters bude zábavné, ale úplně jiné, tuší Tiger Woods

  27. srpna 2020 – haf

  Obhajovat vítězství na Masters, to není pro Tigera Woodse nic až tak nového. Přeci jen se o to bude letos pokoušet už popáté, když byl jednou dokonce úspěšný. Přesto na Woodse čeká letos v Augustě, stejně jako na ostatní hráče, úplně nová zkušenost.

 • Masters
  3

  Bleskovky

  Rozhodnuto. Bez fanoušků bude také listopadové Masters

  13. srpna 2020 – haf

  Dalo se to čekat. Jelikož pandemie koronaviru COVID-19 zatím neustupuje, bude se letos bez fanoušků konat také nejslavnější golfový turnaj Masters v Augustě. Organizátoři z místního golfového klubu to oznámili přesně tři měsíce před začátkem akce.

 • Masters vlajka
  4

  Zprávy

  Změňte název Masters! Boj v USA za sociální a rasovou rovnost zasáhl i golf

  8. července 2020 – haf

  Spojené státy se v posledních týdnech mění. Smrt George Floyda zažehla obří vlnu protestů proti sociální a rasové nerovnosti, kterou zaštiťuje celosvětové hnutí Black Lives Matter. A je dost dobře možné, že nakonec zasáhne i do světa golfu.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Kdy bude hrát Woods další turnaj? Máme podrobnosti

  29. května 2020 – Pavel Poulíček

  Po charitativním souboji s Philem Mickelsonem si dává Tiger Woods přestávku. Ale do kdy? Poslední turnaj na PGA Tour odehrál v polovině února v Kalifornii. V posledním kole přinesl 77 ran a na Genesis Invitational skončil 68. Ozvalo se chronické zranění zad, další významné turnaje vynechal včetně The Players. Tigerův turnajový návrat by se nyní měl uskutečnit na jeho oblíbeném hřišti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení