Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Rickie Fowler vytočil neuvěřitelnou zmrzlinu

  4. července 2020 – haf

  Rickie Fowler si opět zahrával. Po povedeném vstupu do turnaje Rocket Mortgage Classic se mu v druhém kole nedařilo a zdálo se, že neprojde cutem ani ve svém třetím startu po koronavirové pauze. A když se z problémů dostal, málem vše ztratil metrovým puttem.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler se připomněl skvělým dnem, DeChambeau jel opět bomby

  3. července 2020 – haf

  Rickie Fowler vyhlíží konec špatného období a zdá se, že by se mohl dočkat na Rocket Mortgage Classic. V Detroitu prožil povedené úvodní kolo, po kterém ztrácí na lídry jen dvě rány. Mezi ním a nimi se pak po čtvrtku usadil Bryson DeChambeau, který opět pálil ostrými.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Rozhodla poslední rána McIlroye. Kolik se vybralo peněz?

  18. května 2020 – haf

  Po více jak dvou měsících si mohli golfoví fanoušci užívat živého televizního přenosu, během kterého předváděli své umění nejlepší golfisté světa. V rámci exhibice Driving Relief pak na Floridě zvítězil favorizovaný tým Roryho McIlroye s Dustinem Johnsonem.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Nenechte si ujít! Hráči si bez kedíků budou muset nosit bagy

  17. května 2020 – haf

  Nedělní exhibice Driving Relief nabídne fanouškům u televizních obrazovek nevšední zážitek. Rory McIlroy, Dustin Johnson, Rickie Fowler a Matthew Wolff totiž nebudou mít své tradiční kedíky, a tak si budou muset na Floridě nosit své bagy sami!

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler se těší na roli outsidera: Jsme připraveni překvapit

  7. května 2020 – haf

  Nejen u fanoušků, ale třeba i sázkových kanceláří, jsou za jasné outsidery. Rickie Fowler s Matthew Wolffem nemají mít proti Rorymu McIlroyovi s Dustinem Johnsonem v neděli 17. května žádnou šanci. Oni ale věří, že v charitativní exhibici Driving Relief mohou uspět.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení