Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Zprávy

  Smrákání nad Fowlerem. Hrozí mu, že nepojede nejen na Masters

  9. prosince 2020 – haf

  Rickie Fowler pomalu, potichu, ale jistě opouští světovou golfovou špičku. Postupný pád se mu nepodařilo zastavit ani po letošním restartu po koronavirové pauze na PGA Tour a nyní mu hrozí, že se přestane kvalifikovat na ty nejlepší turnaje světa. Třeba na Masters.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler podcenil tap in a nedal cut o ránu. Vede Číňan Li

  8. srpna 2020 – haf

  Občas se něco takového stane i těm nejlepším hráčům na světě. Aby kvůli podobné chybě ale neprošli cutem na majoru? Rickie Fowler na letošním PGA Championship podcenil doklepnutí míčku do jamky z 15 centimetrů a na turnaji skončil. Před víkendem vede Haotong Li.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Trápící se hvězdy zářily. Koepka v Memphisu vede, Fowler je druhý

  31. července 2020 – haf

  Neprožívají nejlepší golfové období. Jak Brooks Koepka, tak Rickie Fowler musí v posledních měsících snášet, že pozornost na sebe svými výkony strhávají jiní. V prvním kole WGC-FedEx St. Jude Invitational to ale byli oni, kdo za sebou nechal celé startovní pole.

 • Rickie Fowler
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Rickie Fowler vytočil neuvěřitelnou zmrzlinu

  4. července 2020 – haf

  Rickie Fowler si opět zahrával. Po povedeném vstupu do turnaje Rocket Mortgage Classic se mu v druhém kole nedařilo a zdálo se, že neprojde cutem ani ve svém třetím startu po koronavirové pauze. A když se z problémů dostal, málem vše ztratil metrovým puttem.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler se připomněl skvělým dnem, DeChambeau jel opět bomby

  3. července 2020 – haf

  Rickie Fowler vyhlíží konec špatného období a zdá se, že by se mohl dočkat na Rocket Mortgage Classic. V Detroitu prožil povedené úvodní kolo, po kterém ztrácí na lídry jen dvě rány. Mezi ním a nimi se pak po čtvrtku usadil Bryson DeChambeau, který opět pálil ostrými.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení