Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  1

  Bleskovky

  Místo Masters porod. Sergio Garcia se stal podruhé otcem

  14. dubna 2020 – haf

  Sergio Garcia měl být letos postaven před docela těžkou volbu – být u porodu a příchodu na svět svého druhého potomka, nebo si zahrát o zelené sako v Augustě. Celosvětová pandemie koronaviru COVID-19 ale dilema vyřešila za něho, a on tak mohl být se svou rodinou.

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Golfisté pomáhají penězi. Kolik přispěli Garcia či Kaymer?

  5. dubna 2020 – haf

  Prakticky celý svět momentálně bojuje s pandemií koronaviru COVID-19, což stojí spoustu peněz a navíc se světová ekonomika řítí do neočekávané recese. Někteří golfisté se proto rozhodli pomoci penězi, když mezi nejštědřejší patří Sergio Garcia a Martin Kaymer.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Saúdské nebe plné hvězd. Koepka chválí hřiště a půjde s Garciou

  29. ledna 2020 – pv

  Hvězdné startovní pole se sešlo tento týden na Saudi International v King Abdullah Economic City, aby si to rozdalo o trofej z druhého ročníku turnaje v rámci European Tour. Kromě špičkových Evropanů přilákali organizátoři za nemalé peníze také řadu amerických hvězd.

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  Cesta kajícníka. Garcia se chystá k Saudům napravit si pověst

  17. ledna 2020 – pv

  Jednou z hvězd prvního ročníku Saudi International byl loni i Sergio Garcia. Na nový turnaj European Tour však nepřijel v ideálním psychickém rozpoložení a skončilo to skandálem a vyloučením. Letos tak Španěl pojme svůj návrat jako pověstnou "cestu do Cannosy".

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Garcia bude hrát v Saudské Arábii "zadarmo". Má to být trest?

  27. listopadu 2019 – pv

  Saudi International bude mít v roce 2020 ve startovní listině opět Sergia Garciu. Ten přijede na konci ledna poté, co tu loni několikrát neudržel nervy a byl diskvalifikován za ničení greenů. Proto se prý dohodl s pořadateli, že se letos vzdá startovného.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení