Řekla ano. Westwood si bude brát svou múzu Helen

celá fotogalerie (16) » Lee Westwood a Helen Strorey

Lee Westwood se bude podruhé ženit. O ruku pořádal svou přítelkyni Helen Storey, což prozradil nedávnou na svém Instagramu. Pětačtyřicetiletý Angličan tak pojme za manželku svou múzu, vedle které v druhé polovině loňské sezóny tolik ožil.

Westwood s Helen jako svým kedíkem loni získal druhé místo na Made in Denmark a vítězství na Nedbank Golf Challenge. Po něm se rozhodl si svou milou na bagu ponechat a propustil svého kedíka Billyho Fostera.

Hvězda D+D REAL Czech Masters pak prozradila, že pohoda a štěstí, které se svou Helen momentálně prožívá, se promítá i do jeho hry, a tak ji chce mít vedle sebe i na hřišti.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (16)

"O golfu toho neví moc, jenom střípky, ale ví toho hodně o mně. Ví, co právě říct, abych se cítil vesele. S ní je na hřišti zábava," uvedl letos na Omega Dubai Desert.

"Neexistuje skutečný důvod, proč nebýt šťastný. A samozřejmě to, že mi Helen dělá kedíka, dělá velký rozdíl v mém přístupu," vyznal se Westy. Nyní tedy přistoupil k dalšímu kroku a Helen požádal o ruku. Řekla ano.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Lee Westwood (@westwood_lee),

Westwooda tak čeká už druhá svatba. Se svou první ženou Laurae se rozešel v roce 2015 po šestnáctiletém manželství, načež s ní svedl těžkou rozvodovou bitvu. Záhy však začal randit s bývalou modelkou a fitness trenérkou Helen Storey, ze které bude již brzy další paní Westwoodová.

NA FOTOGALERII SE PODÍVEJTE ZDE

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení