Tipněte, kdo ovládne US Open, a vyhrajte pivo na celou sezonu

Pilsner Urquell 2019

Třetí golfový major roku je tady a s ním přichází naše první letošní soutěž s Pilsner Urquell o pivo na celou sezonu. Stačí k tomu jediné, vzít do ruky křišťálovou kouli a podívat se, kdo bude v neděli večer zvedat nad hlavu v Pebble Beach pohár pro vítěze.

A protože se dá očekávat, že se správným tipem na šampiona 119. US Open vás přijde více, napište nám navíc, jaké bude šampionovo skóre. A pokud by ani to nerozhodlo, určí oceněné čas poslání emailu.

Kdo dřív pošle, ten víc pije!

Pětice nejpřesnějších tipérů se může těšit na atraktivní plzeňské ceny. V případě již zmíněné shody rozhodne čas odeslání emailu, kdy na tom bude lépe ten, který nám na naši adresu soutez@golfextra.cz dorazí dříve.

A o co hrajeme?

Pro vítěze je připraveno pivo Pilsner Urquell na celou sezonu! Další čtyři se pak mohou těšit na kartón 24 půlitrových plechovek plzeňského ležáku od partnera soutěže, kterým je samozřejmě Pilsner Urquell.

Co nesmí ve vašem soutěžním mailu chybět?

  • Tip, kdo vyhraje US Open 2019
  • Tip, jaké bude vítězné skóre

Kam posílat: soutez@golfextra.cz
Předmět mailu: US Open 2019
Uzávěrka soutěže: 13. června 2019 ve 12:00
Vyhlášení: v pondělí po skončení turnaje

Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že v případě výhry jedné z cen může být zveřejněno vaše jméno v rámci vyhlášení výsledků soutěže na tomto webu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení