Články na téma: Brooks Koepka

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Koepka o sobě pochyboval, ale je zpět! Vyhrál i díky chip-inu do eaglu

  8. února 2021 – haf

  Brooks Koepka za sebou má těžké období, během kterého pochyboval, zda jestli ještě někdy bude takovým hráčem, jako dříve. V posledním týdnu k tomu udělal důležitý krok, na WM Phoenix Open získal svůj osmý titul na PGA Tour. První, po osmnácti měsících.

 • Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Brooks Koepka uvadá. I proto sáhl k radikální změně

  29. ledna 2021 – ak

  Před rokem se Brooks Koepka ještě "vyhříval" na první pozici světového žebříčku, aktuálně je ale vítěz čtyř majorů až dvanáctý a hledá si nového trenéra. Se svým dlouholetým koučem Claudem Harmonem III totiž po osmi letech ukončil pracovní poměr.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Hrát golf k Saúdům vyrazí Bryson, Phil, DJ nebo kritik Casey

  27. listopadu 2020 – haf

  Maximálně silné startovní pole bude mít začátkem února třetí ročník pro mnohé kontroverzního turnaje Saudi International. Zúčastní se ho jak evropské, tak americké golfové hvězdy. A chybět nebude ani někdejší kritik turnaje Angličan Paul Casey.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Koepka se cítí "dobře jako vždycky", před Masters musí hrát

  5. listopadu 2020 – haf

  Blíží se golfový major, což je v posledních letech parádní disciplína Brookse Koepky. Bývalý první hráč světa ale momentálně k největším favoritům Masters týden před jeho startem nepatří. Že by tomu tak mělo být chce dokázat v tomto týdnu na Houston Open.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  DeChambeau testuje, chce do Masters odpálit 2000 míčků

  14. října 2020 – haf

  Až do listopadového Masters Brysona DeChambeau na turnajích neuvidíme, rozhodně to ale neznamená, že by se americký golfový Hulk flákal. V plánu má opět trochu posunout svou hru, tentokrát díky vybavení. Na drivingu ho tak nyní pořádně otestuje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení