Články na téma: Česká golfová federace

 • Zapletal a Vodičková
  1

  Bleskovky

  MM ČR pro Zapletala a Vodičkovou, světová jednička bez medaile

  9. srpna 2020 – haf

  Tituly z Czech International Amateur Championship 2020 presented by Raiffeisenbank zůstaly doma! Mezinárodní mistrovství ve hře na rány ovládli na Karlštejně Denisa Vodičková a Matyáš Zapletal, světová jednička Pauline Roussin-Bouchard skončila bez medaile.

 • Kristýna Frýdlová
  2

  Zprávy

  Frýdlová rozstřílela Karlštejn, jaký je nový rekord hřiště?

  6. srpna 2020 – haf

  Hned druhý den mezinárodního mistrovství České republiky ve hře na rány přinesl možná highlight celého turnaje. Česká amatérka Kristýna Frýdlová totiž během druhého kola nastřílela senzační dámský rekord hřiště 63 ran (-9) a ujala se v polovině akce vedení.

 • Pauline Roussin-Bouchard
  3

  Bleskovky

  V Česku je světová golfová jednička! Kde ji můžete potkat?

  5. srpna 2020 – haf

  Nestává se to úplně často, aby se v Česku ukázala nejlepší golfistka světa. V tomto týdnu ale šanci potkat světovou amatérskou jedničku čeští golfoví fanoušci skutečně mají. Francouzka Pauline Roussin-Bouchard totiž startuje na Karlštejně na MM ČR ve hře na rány.

 • Klára Kuchařová
  4

  Bleskovky

  Golfový ligový víkend plný es. Kdo a kde trefil perfektní ránu?

  27. července 2020 – haf

  To se jen tak nevidí! O uplynulém víkendu odstartovala letošní extraliga, a také vyvrcholila kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zkrácená první a druhá golfová liga. Hráči se přitom předháněli ve skvělých ranách, když hned tři zaznamenali hole-in-one.

 • Klára Sionková
  5

  Bleskovky

  Dcera fotbalisty Sionka slaví vítězství mezi golfovými kadetkami

  6. července 2020 – haf

  Že to Kláře Sionkové, dceři bývalého fotbalového reprezentanta Libora Sionka, půjde na trávě, to se tak nějak s ohledem na geny dalo čekat. Místo fotbalových trávníků však odmala brázdí golfové fairwaye a musí se nechat, že sportovní talent po otci nezapře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení