Články na téma: Česká golfová federace

 • Večer českého golfu
  1

  Zprávy

  V pořadí 26. Večer českého golfu opět odvysílá Golf Channel

  1. prosince 2021 – ak

  Nejlepší golfisté sezony nepřijdou ani letos o svůj Večer českého golfu, i když i letos vstoupily "do hry" razantním způsobem covidová pandemie a omezení s ní spojená. I proto se v pořadí 26. Večer českého golfu odehraje ve stejném duchu jako před rokem. Opět na televizní stanici Golf Channel v sobotu 18. prosince v 18 hodin.

 • Czech Masters
  2

  Zprávy

  Kdo všechno vládl českému golfu?

  26. listopadu 2021 – GolfExtra.cz

  Už za týden oslaví Česká golfová federace 90 let od svého založení. Za celé dlouhé období se v čele organizace, která v proměnách času několikrát změnila svůj název, vystřídalo patnáct povětšinou respektovaných mužů. V jednom případě však šlo o politický akt a do výčtu tak patří pouze z pohledu historických souvislostí.

 • Hanuš Goldscheider
  3

  Zprávy

  Před sto lety se narodil otec českého golfu Hanuš Goldscheider

  28. října 2021 – GolfExtra.cz

  28. října slaví svátek Česká republika, ale jde také o významné historické datum pro český golf. Přesně před sto lety se narodil Hanuš Goldscheider, významný golfový činovník, velký propagátor golfu a také první prezident České golfové federace po roce 1993.

 • Ilustrační foto Česko
  4

  Zprávy

  Česká golfová federace slaví 90 let. A má se čím chlubit!

  15. října 2021 – GolfExtra.cz

  Devadesát let organizované činnosti oslaví v prosinci český golf. Československý golfový svaz byl založen na ustanovující valné hromadě ve středu 2. prosince 1931, nynější Česká golfová federace je přímým nástupcem. ČGF je sportovní svaz, který mimo jiné organizuje reprezentaci, řídí celostátní soutěže a pomáhá rozvoji golfu. Golf je šestým nejpočetnějším sportem v zemi, ke konci roku 2020 bylo v rámci České golfové federace registrováno 52 401 golfistek a golfistů.

 • Dětská akademie Zbraslav
  5

  Bleskovky

  DEVĚT důvodů, proč by děti měly hrát golf

  6. října 2021 – GolfExtra.cz

  Důvodů, proč hrát golf, nás napadá spousta. Golf je super. Golf je boží. Golf je nejlepší sport na světě! Nad touto otázkou se ale zamyslely také děti na Turnaji základních škol na Dýšině a dohromady daly devět důvodů, proč by jejich vrstevníci měli začít s golfem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení