Články na téma: Česká golfová federace

 • Milan Veselý
  1

  Zprávy

  Nového prezidenta si musí zasloužit hlavně golfisté, myslí si Veselý

  19. února 2021 – GolfExtra.cz

  Sám zastával deset let funkci prezidenta České golfové federace. Během funkčního období Milana Veselého došlo v Česku k obrovskému golfovému boomu, a tak moc dobře ví, co je pro golf důležité a co golf potřebuje. V nejbližších měsících, až situace dovolí, se bude hledat další z jeho pomyslných nástupců. Jak to vidí on?

 • Ilustrační foto
  2

  Zprávy

  Golf u Čechů propadl, atraktivnější je i střelba z kuše

  13. ledna 2021 – haf

  Nelichotivé výsledky pro golf vyplývají z říjnového výzkumu Národní sportovní agentury (NSA) ohledně atraktivnosti jednotlivých sportů mezi Čechy. Golf se totiž umístil na místech, která mu rozhodně nesluší. A to především v případě jeho sledování.

 • logo ČGF
  3

  Bleskovky

  Oslavy 90 let založení ČGF bude provázet speciální logo

  14. prosince 2020 – GolfExtra.cz

  ​Speciální výroční logo bude provázet oslavy 90 let založení České golfové federace, které připadne na 14. prosince 2021. Na den přesně rok před důležitým datem pro český golf pak bylo logo odhaleno, aby na významné výročí upozorňovalo.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Golfisty roku 2020 jsou Lieser, Spilková, Zuska a Vodičková

  13. prosince 2020 – haf

  Česká republika už zná své nejlepší golfisty pro rok 2020. V rámci 25. Večera českého golfu, který v neděli večer odvysílala stanice Golf Channel, se jimi stali mezi profesionály Klára Spilková a Ondřej Lieser, mezi amatéry pak Denisa Vodičková a Jiří Zuska.

 • Ilustrační foto Česko
  5

  Bleskovky

  Dobrá zpráva pro golf! V Česku přibývá hráčů, hlavně žen a dětí

  9. prosince 2020 – haf

  Poprvé od roku 2014 se zvýšil počet registrovaných golfistů! Oproti loňskému roku je jich na konci roku 2020 o 139 více, jak vyplývá ze statistik České golfové federace. Hlavní podíl na tom mají ženy, přibývá také mladých lidí, kteří začínají hrát golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení