Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková prožila další divoké kolo, cut dala díky skvělému finiši

  18. září 2021 – haf

  Klára Spilková to měla na dalším turnaji LPGA pořádně nahnuté. Na Cambia Portland Classic ztrácela v závěru druhého kola po divokém dni dvě rány na cut, díky senzačnímu závěru jím ale nakonec prošla. To Karolína Vlčková je na Symetra Tour ze hry o cut už po kole prvním.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilkovou srazil sněhulák, přesto je na akci LPGA v boji o cut

  17. září 2021 – haf

  Povedený vstup do prvního kola turnaje Cambia Portland Classic prožila ve čtvrtek Klára Spilková. Pak ale přišlo v polovině kola triple bogey a z boje o TOP 10 se stal po úvodní rudně další akce na LPGA boj o cut. Ten by aktuálně dala přesně na ránu.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Čtveřice českých golfistů jde do akce. V Evropě i za oceánem

  15. září 2021 – ak

  Češi v akci. Ondřej Lieser na podniku European Tour v Nizozemsku, Filip Mrůzek na turnaji Challenge Tour ve Francii, Klára Spilková poprvé po olympijském startu v Tokiu na LPGA a ve hře bude za oceánem i Karolína Vlčková ve druhé lize na Symetra Tour.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Klára Spilková plánuje v září a říjnu tři starty na turnajích LPGA

  27. srpna 2021 – ak

  Po olympijském turnaji v Tokiu, kde obsadila 23. místo, se Klára Spilková chystá na další pokračování sezony na podnicích LPGA. Ve druhé polovině září a na začátku října plánuje 26letá česká golfistka tři starty za sebou, byť jistý má zatím pouze jediný.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Pyšná Spilková po OH: Mám ráda lidi a tohle mi sedělo

  7. srpna 2021 – pv

  Klára Spilková v Tokiu 23. místem výrazně vylepšila své umístění z předchozí olympiády, kde skončila až v páté desítce. Olympijský turnaj jí sedl, když zahrála tři kola pod par a jedno v paru. Kromě vlastní hry si nejvíc užívala pocit být součástí českého týmu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení