Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková v problémech. LPGA se jí vzdálila

  4. prosince 2021 – pv

  Po druhém kole Q-Series se karta na LPGA pro rok 2022 Kláře Spilkové vzdálila. V polovině prvního ze dvou kvalifikačních turnajů je tři rány pod hranicí cutu, když zahrála druhé kolo za 74 ran (+3) a s celkovým skóre +4 je na děleném 89. místě.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková nabrala na úvod Q-Series LPGA ztrátu

  3. prosince 2021 – pv

  Klára Spilková zahájila v Alabamě svou pouť za znovuzískáním karty na LPGA. Po úvodním kole Q-Series za 73 ran je se skóre +1 až na děleném 70. místě a v dalším průběhu tak bude mít co dohánět.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Klára Spilková vstupuje do bitvy o kartu na LPGA

  1. prosince 2021 – ak

  Klára Spilková odehrála letos devět turnajů zámořské LPGA, ale pouze dvakrát se dokázala dostat do první dvacítky. A tak čeká 26letou českou profesionálku bitva o kartu v Q-Series na příští sezonu LPGA. Startuje už ve čtvrtek 2. 12. v Alabamě.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková po nepovedeném druhém kole neprošla na LPGA cutem

  3. října 2021 – pv

  První kolo za 71 ran dávalo naději, že si Klára Spilková zahraje v neděli i třetí finálové kolo turnaje ShopRite LPGA Classc, ale v sobotu zahrála 76 ran a s celkovým skóre +5 zůstala v Galloway v New Jersey šest ran za hranicí cutu.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Spilková zahrála na LPGA na úvod v paru a je na hranici cutu

  2. října 2021 – Petr Vlček

  Česká ženská golfová jednička Klára Spilková rozehrála v Galloway v New Jersey svůj další turnaj na elitní LPGA. Na ShopRite LPGA Classic zahrála na úvod kolo v paru, po kterém jí patří dělená 70. pozice, což je zároveň i aktuální hranice cutu. Na vedení ztrácí šest ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení