Články na téma: Klára Spilková

 • Mel Reid
  1

  Bleskovky

  Reid vynechá Evian kvůli COVIDu a Tokiu, mimo hru i Spilková

  21. července 2021 – haf

  Nepříjemné rozhodnutí na poslední chvíli čekalo Angličanku Mel Reid, která si musela vybrat - buď si zahraje Evian Championship, nebo olympijské hry v Tokiu. Zvolila druhou možnost a své místo na majoru přenechala náhradnici. Ve Francii si pak nezahraje ani Klára Spilková.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková se zlepšila, na cut to ale v Ohiu opět nestačilo

  10. července 2021 – pv

  Klára Spilková se na LPGA potřetí v řadě nepodívá do víkendových kol. Tentokrát neprošla cutem na Marathon LPGA Classic v Toledu v Ohiu. I když odehrála dobré 2. kolo v paru (71 ran), na postup to nestačilo a česká jednička tak dokončila turnaj na děleném 122. místě.

 • Olympijské kruhy
  3

  Zprávy

  Olympijský sen žije 60 golfistek ze 36 zemí. Nechybí Česko

  9. července 2021 – pv

  I ženský golfový turnaj na olympijských hrách v Tokiu zná svou kompletní startovní listinu. Z pohledu českého golfového fanouška je zásadní, že v něm nechybí Klára Spilková. České kořeny mají také dvě americké favoritky na medaili Jessica a Nelly Kordovy. Mladší Nelly bude jako světová jednička velkou adeptkou na zlato.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilkové se úvod v Ohiu nepovedl, cut je daleko

  9. července 2021 – pv

  Klára Spilková rozehrála svůj další turnaj na LPGA. Úvodní kolo Marathon LPGA Classic se jí nevydařilo, když v něm zahrála 75 ran a se skóre +4 se usadila na děleném 125. místě. Do 2. kola půjde se ztrátou čtyř ran na cut.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková potvrzena pro olympiádu. Sestry Kordovy nadějí pro USA

  29. června 2021 – pv

  Klára Spilková se letos v srpnu stane dvojnásobnou účastnicí olympiády. Po hrách v Riu de Janeiru v roce 2016 si zahraje na olympiádě i o pět let později v Tokiu. Reprezentovat Spojené státy mohou americké dcery českých rodičů Nelly a Jessica Kordovy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení