Články na téma: Klára Spilková

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Spilková se do turnaje LPGA nedostala, Nelly Korda začala skvěle

  26. února 2021 – haf

  Zázrak se nekonal. Klára Spilková se do prvního plnohodnotného turnaje LPGA v nové sezoně z místa náhradnice nedostala, nakonec zůstala až sedmnáctou pod čarou. Skvěle naopak do akce Gainbridge LPGA vstoupila Nelly Korda, která je po prvním kole dělená druhá.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Start Kláry Spilkové do sezony LPGA se odkládá. Proč?

  23. února 2021 – haf

  V tomto týdnu měla odehrát svůj první turnaj na LPGA v nové sezoně, místo toho ale bude Klára Spilková sledovat Gainbridge LPGA s největší pravděpodobností pouze v televizi. Se svou kartou se totiž nedostala do startovního pole, kam nepronikla ani v kvalifikaci.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Spilková se v přípravě na LPGA střetla s muži. Jak dopadla?

  9. února 2021 – haf

  V přípravě na novou sezonu LPGA zvolila Klára Spilková tentokrát turnaj, ve kterém byla v 67členném startovním poli jedinou ženou. A na jednodenní akci West Florida Golf Tour v Bradentonu si nevedla vůbec špatně, když se skóre 73 (+1) obsadila dělenou 20. příčku.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková má první letošní titul! Vyhrála na Floridě minitour

  28. ledna 2021 – haf

  Tím nejlepším možným způsobem vstoupila Klára Spilková do svého golfového roku 2021. V přípravě na pro ni blížící se start LPGA vyhrála turnaj National Womens Golf Association v DeBary GCC na Floridě.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  LPGA odtajnila svůj kalendář, Spilková si zahraje o více peněz

  28. prosince 2020 – haf

  Klára Spilková už si může dělat kalendář na rok 2021. A nezbývá než doufat, že do něho opět drasticky nezasáhne pandemie koronaviru. Pokud ne, čeká na hráčky 34 akcí, na kterých si zahrají o rekordní prize money ve výši 76,45 milionu dolarů (cca 1,6 miliardy korun).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení