Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková si to nejlepší nechala na konec. Skončila v top 15

  23. května 2022 – ak

  To nejlepší na konec si nechala Klára Spilková na turnaji IOA Golf Classic v rámci zámořské Epson Tour. Česká golfistka sice nejprve s "odřenými zády" zvládla dohrávku druhého kola, ale ve finálové rundě zahrála 66 ran a díky tomu se posunula až na dělené 15. místo.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková opět v akci. Na Floridě ji čekají dva turnaje Epson Tour

  20. května 2022 – GolfExtra.cz

  Po kratší pauze, během které se musela vypořádat také s náhlým onemocněním, se Klára Spilková vrací na zámořské turnaje. Na Floridě ji na nižší Epson Tour čekají dva za sebou, když ten první začíná již v pátek.

 • Kristýna Napoleaová
  3

  Zprávy

  Spilková i Napoleaová si na závěr svých turnajů pohoršily

  24. dubna 2022 – pv

  Jak Klára Spilková v americkém Utahu na Epson Tour, tak i Kristýna Napoleaová na Ladies European Tour v Austrálii, dokončily své turnaje 3. kolem. Spilková v tom svém zahrála 75 ran a propadla se na dělené 48. místo. Napoleaová zapsala 76 a skončila na děleném 58. místě.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková se o ránu zlepšila, v Austrálii jde dál jen Napoleaová

  23. dubna 2022 – pv

  Pokračující těžké podmínky panovaly jak na americké Epson Tour, kde tento týden startuje Klára Spilková, tak i v Austrálii na Ladies European Tour, kde se v sobotu jen dohrávalo 2. kolo, které potvrdilo, že ze tří Češek prošla cutem pouze Kristýna Napoleaová.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková zvládla těžký den slušně, v Austrálii úřadoval déšť

  22. dubna 2022 – haf

  Těžký den prožily golfistky jak v Austrálii během druhého kola turnaje Ladies European Tour, tak v Americe na Epson Tour. Na té sice zahrála Klára Spilková za 75 ran (+3), což ale stačí na dělené 20. místo. Na LET je ve hře o cut Kristýna Napoleaová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení