1

Bleskovky

Spilková se do turnaje LPGA nedostala, Nelly Korda začala skvěle

26. února 2021 – haf

Zázrak se nekonal. Klára Spilková se do prvního plnohodnotného turnaje LPGA v nové sezoně z místa náhradnice nedostala, nakonec zůstala až sedmnáctou pod čarou. Skvěle naopak do akce Gainbridge LPGA vstoupila Nelly Korda, která je po prvním kole dělená druhá.

• Klára Spilková
    2

Bleskovky

Start Kláry Spilkové do sezony LPGA se odkládá. Proč?

23. února 2021 – haf

V tomto týdnu měla odehrát svůj první turnaj na LPGA v nové sezoně, místo toho ale bude Klára Spilková sledovat Gainbridge LPGA s největší pravděpodobností pouze v televizi. Se svou kartou se totiž nedostala do startovního pole, kam nepronikla ani v kvalifikaci.

3

Bleskovky

Spilková se v přípravě na LPGA střetla s muži. Jak dopadla?

9. února 2021 – haf

V přípravě na novou sezonu LPGA zvolila Klára Spilková tentokrát turnaj, ve kterém byla v 67členném startovním poli jedinou ženou. A na jednodenní akci West Florida Golf Tour v Bradentonu si nevedla vůbec špatně, když se skóre 73 (+1) obsadila dělenou 20. příčku.

4

Bleskovky

Spilková má první letošní titul! Vyhrála na Floridě minitour

28. ledna 2021 – haf

Tím nejlepším možným způsobem vstoupila Klára Spilková do svého golfového roku 2021. V přípravě na pro ni blížící se start LPGA vyhrála turnaj National Womens Golf Association v DeBary GCC na Floridě.