Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Byla jsem nažhavená a dopadlo to dobře, hodnotí Spilková Havaj

  18. dubna 2021 – ak

  Druhý nejlepší výsledek kariéry na LPGA a zároveň nejnižší vůči paru uhrála Klára Spilková na turnaji Lotte Championship na Havaji. Při svém prvním letošním startu v největší světové golfové sérii zahrála -17 (69, 68, 67, 67) a obsadila dělené 12. místo jednu ránu od top 10.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková na Havaji zářila. Skončila dvanáctá. Titul slaví Ko

  18. dubna 2021 – ak

  Klára Spilková slaví nadmíru povedený návrat na LPGA. Na turnaji Lotte Championship na Havaji zahrála ve finálovém kole pět ran pod par a s celkovým skóre -17 obsadila skvělé dělené 12. místo. Šestnáctý titul na LPGA, ale první po třech letech, získala Lydia Ko. Reprízu finálového kola můžete sledovat dnes na Golf Channelu od 9:00 nebo 18:00.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková na LPGA opět skvěle. Už atakuje na Havaji první desítku

  17. dubna 2021 – ak

  Do třetice všeho dobrého, platilo ve třetím kole turnaje LPGA Lotte Championship na Havaji pro Kláru Spilkovou. Vlastně toho nejlepšího. Díky kolu za 67 ran se posunula na skóre -12 a už na dělenou 16. pozici. Nejlepší kolo dne 63 ran předvedla Nelly Korda a je už druhá.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková na Havaji září. Na LPGA přidala další skvělé kolo

  16. dubna 2021 – pv

  Klára Spilková přidala na Lotte Championship na Havaji další skvělé kolo. Druhou rundu zahrála za 68 ran (-4) a s celkovým skóre -7 je v polovině turnaje LPGA na děleném 20. místě. Stejně je na tom i Jessica Korda. Její mladší sestra Nelly zahrála stejně jako Spilková 68 ran a drží dělené 3. místo se ztrátou pěti ran na vedoucí Yuku Saso.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Skvělý start Spilkové na Havaji. Sestry Kordovy na špici

  15. dubna 2021 – pv

  Klára Spilková odehrála výborně své první letošní kolo na LPGA. Na Lotte Championship na Havaji zapsala na úvod 69 ran a se skóre -3 se zařadila do třetí desítky leaderboardu. Skvěle se dařilo oběma sestrám Kordovým. Nelly je po prvním kole v TOP 3 (-7) , do TOP 10 se vešla i Jessica (-5).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení