Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilkovou čeká zkrácený turnaj, na vině jsou ničivé požáry

  16. září 2020 – haf

  V minulém týdnu musela kvůli bolesti zad odstoupit během druhého kola z major turnaje ANA Inspiration. A že si nezahraje plná čtyři kola ani v tomto týdnu v Portlandu ví Klára Spilková už nyní. Tentokrát za to však nemohou její zdravotní problémy, ale požáry.

 • Nelly Korda
  2

  Zprávy

  Nelly Korda si upevnila vedení, Klára Spilková odstoupila

  12. září 2020 – haf

  Bezchybným druhým kolem si Nelly Korda vytvořila před víkendem na ANA Inspiration skvělou výchozí pozici. Se skóre -11 má na prvním místě náskok dvou ran na druhou Mirim Lee a dokonce už čtyř na hráčky na děleném třetím místě. Turnaj naopak předčasně skončil pro Kláru Spilkovou, která odstoupila během druhého kola kvůli zranění.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  V rozpálené Kalifornii vede Nelly Korda, Spilková ztrácí

  11. září 2020 – haf

  Do letošního druhého dámského majoru sezony vstoupila nejlépe ze všech Nelly Korda. Američanka s českými kořeny zahrála na úvod ANA Inspiration za 66 ran (-6) a má ránu náskok na Korejku In Gee Chun. Klára Spilkové je po prvním kole za 75 ran (+3) na děleném 77. místě.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Kláru Spilkovou mrzí, že nevyšlo TOP 10. Teď se těší do kina

  31. srpna 2020 – haf

  ​Po čtyřech letech se Klára Spilková představila českým golfovým fanouškům a v Berouně z toho bylo na Tipsport Czech Ladies Open dělené 13. místo. Nejlepší česká golfistka si to nejlepší schovala na druhou polovinu turnaje, jen slabší úvod 2. kola ji stál lepší umístění.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková skončila v Berouně třináctá, vyhrála Pedersen

  30. srpna 2020 – haf

  Svým nejlepším výsledkem na turnaji se rozloučila Klára Spilková s letošním Tipsport Ladies Czech Open. Po kolech za 70, 70 a 69 ran obsadila se skóre -7 dělenou 13. příčku, na vítěznou Dánku Emily Kristine Pedersen ztratila deset ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení