Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Další změna pro Spilkovou, bez diváků i PGA Championship

  17. června 2020 – haf

  Restart LPGA má opět jiné datum. Tentokrát se ale jedná rozhodně o změnu pozitivní. Namísto zrušení turnaje totiž jeden v kalendáři zámořské golfové série přibyl, další se pak o dva týdny posunul do termínu, kdy se měl konat nedávno zrušený Evian Championship.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Další rána pro LPGA i Kláru Spilkovou. Evian letos nebude

  10. června 2020 – haf

  LPGA musí řešit další problém ve spojení s pandemií koronaviru COVID-19. V úterý totiž zmizel z kalendáře jeden z majorů, francouzský Evian Championship. Ten se měl v Evian-les-Bains uskutečnit od 6. do 9. srpna, kvůli problémům s cestováním by to však nebylo možné.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková si užívá obyčejností, Česko poznává skrze malé pivo

  2. června 2020 – Honza Fait

  Stejně jako většina profesionálních golfistek a sportovců vůbec má nečekané volno. Na rozdíl od jiných ho však nepřežívá, ale spíše si ho užívá. Klára Spilková využila přerušení LPGA nejen k poznání své vlasti, ale i dalšímu sebepoznání. Golf si pak v posledních týdnech užívá, jako dlouho ne. Už brzy se ale vrátí do práce, restart zámořského okruhu se blíží.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilkové se posunul restart LPGA, i ten je v ohrožení. Jednu jistotu ale má

  21. května 2020 – haf

  Minimálně o jeden další týden se posunul restart letošního ročníku LPGA, na který čeká také Klára Spilková. Už nyní má přitom jistotu karty na zámořský okruh pro příští sezonu, vedení soutěže totiž rozhodlo, že statusy hráček přenese z letošního do příštího roku.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Padla hranice půl milionu! Za kolik se vydražil flight Spilkové s Kornem?

  11. května 2020 – haf

  Čeští golfisté už přispěli na boj s pandemií koronaviru COVID-19 skrze akci Hrajeme a pomáháme částkou 532 993 korun. A výrazný podíl na tom má Klára Spilková, která "šla" podruhé do dražby, tentokrát v páru s muzikantem Jiřím Kornem. Za možnost zahrát si s nimi na hřišti Oaks Prague zaplatili dva hráči celkem 31 500 korun.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení