Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Westwood pořád umí, ve Skotsku zahrál za 62 ran

  2. října 2020 – haf

  Lee Westwood ve svých 47 letech možná už nedokáže předvádět svůj nejlepší golf týden co týden, přesto na sebe umí strhnout pozornost. Jako třeba ve čtvrtek ve Skotsku, kde vstoupil do turnaje ASI Scottish Open fantastickým kolem za 62 ran (-9).

 • Lee Westwood
  2

  Bleskovky

  Šance (nejen) pro Angličany, Bílý dům vyšel vstříc PGA Tour

  27. července 2020 – haf

  Nutnost podstoupit čtrnáctidenní karanténu po příjezdu do Spojených států definitivně padla pro hráče PGA Tour. Koncem minulého týdne o tom informoval Bílý dům, který umožní rychlejší zapadnutí do "bubliny" také hráčkám na LPGA.

 • Lee Westwood
  3

  Bleskovky

  Hrát první turnaje PGA Tour se mi nevyplatí, lituje Westwood

  21. května 2020 – haf

  Nejlepší golfisté světa už se nemohou dočkat, až se v polovině června restartuje PGA Tour. Někteří u toho ale budou chybět, přestože jinak by neváhali a hráli. Cestovní omezení, které ale nyní po světě platí, je minimálně na úvodní turnaje nepustí. Je mezi nimi i Lee Westwood.

 • Lee Westwood
  4

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters slaví narozeniny, fyzičku si udržuje v "obýváku"

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Je pravidelně tváří Czech Masters. Na Albatrossu startoval 4 krát za sebou. Vyhrál 44 profesionálních turnajů po celém světě a právě dnes slaví 47. narozeniny. Lee Westwood v poslední době potvrzoval, že stále patří do světové elity.

 • Lee Westwood
  5

  Zprávy

  Westy se na Honda Classic dál drží na špici, řada hvězd končí

  29. února 2020 – haf

  Lee Westwood i po druhém kole ztrácí na The Honda Classic na první místo jedinou ránu, polepšil si však se skóre -4 o jednu příčku na dělené druhé místo. To první patří v polovině turnaje Brendanu Steelemu, turnaj naopak po dvou kolech skončil pro řadu hvězd.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení