Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  1

  Bleskovky

  V Anglii bojují o golf. Zapojily se i hvězdy včetně Westwooda

  8. února 2021 – ak

  V Česku zima a mráz, v Anglii tvrdý lockdown, to jsou rozdílné důvody uzavření golfových hřišť. V Anglii, ale také ve Walesu a Severním Irsku se golf nehraje od začátku ledna poté, co golfová hřiště byla z důvodu koronavirových opatření uzavřena. Odpor proti zákazu ale sílí.

 • Lee Westwood
  2

  Bleskovky

  Další ocenění pro Westwooda. Je Golfistou roku na European Tour

  22. prosince 2020 – haf

  Počtvrté v kariéře byl Lee Westwood zvolen Golfistou roku na European Tour a opět dokazuje, že věk je v golfu pouze číslo. Ve svých 47 letech totiž letos vyhrál celé pořadí Race to Dubai a stal se první aktivním hráčem, který vyhrál turnaj ve čtyřech různých dekádách.

 • Lee Westwood
  3

  Zprávy

  Nestárnoucí Westy miluje tvrdou dřinu: Ještě nechci končit!

  15. prosince 2020 – haf

  Ještě v roce 2018 to vypadalo, že Lee Westwood už začíná pomalu vyklízet pozice. Na European Tour nevyhrál čtyři roky, nekvalifikoval se na tři majory a vypadl z elitní stovky světového pořadí. To už je ale minulost, dnes je zpátky ve skvělé formě. A v neděli získal potřetí v kariéře Harry Vardon Trophy pro nejlepšího hráče European Tour.

 • Lee Westwood
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Westwood pořád umí, ve Skotsku zahrál za 62 ran

  2. října 2020 – haf

  Lee Westwood ve svých 47 letech možná už nedokáže předvádět svůj nejlepší golf týden co týden, přesto na sebe umí strhnout pozornost. Jako třeba ve čtvrtek ve Skotsku, kde vstoupil do turnaje ASI Scottish Open fantastickým kolem za 62 ran (-9).

 • Lee Westwood
  5

  Bleskovky

  Šance (nejen) pro Angličany, Bílý dům vyšel vstříc PGA Tour

  27. července 2020 – haf

  Nutnost podstoupit čtrnáctidenní karanténu po příjezdu do Spojených států definitivně padla pro hráče PGA Tour. Koncem minulého týdne o tom informoval Bílý dům, který umožní rychlejší zapadnutí do "bubliny" také hráčkám na LPGA.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení