Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  1

  Bleskovky

  Hrát první turnaje PGA Tour se mi nevyplatí, lituje Westwood

  21. května 2020 – haf

  Nejlepší golfisté světa už se nemohou dočkat, až se v polovině června restartuje PGA Tour. Někteří u toho ale budou chybět, přestože jinak by neváhali a hráli. Cestovní omezení, které ale nyní po světě platí, je minimálně na úvodní turnaje nepustí. Je mezi nimi i Lee Westwood.

 • Lee Westwood
  2

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters slaví narozeniny, fyzičku si udržuje v "obýváku"

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Je pravidelně tváří Czech Masters. Na Albatrossu startoval 4 krát za sebou. Vyhrál 44 profesionálních turnajů po celém světě a právě dnes slaví 47. narozeniny. Lee Westwood v poslední době potvrzoval, že stále patří do světové elity.

 • Lee Westwood
  3

  Zprávy

  Westy se na Honda Classic dál drží na špici, řada hvězd končí

  29. února 2020 – haf

  Lee Westwood i po druhém kole ztrácí na The Honda Classic na první místo jedinou ránu, polepšil si však se skóre -4 o jednu příčku na dělené druhé místo. To první patří v polovině turnaje Brendanu Steelemu, turnaj naopak po dvou kolech skončil pro řadu hvězd.

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  McIlroy plánuje náročné jaro. Bude hrát i v týdnu před Masters

  7. února 2020 – pv

  Ačkoliv to u těch největších hvězd nebývá časté, Rory McIlroy bude hrát turnaj v týdnu před Masters. Od pondělí nová světová jednička se na Valero Texas Open vrátí poprvé od roku 2013, aby zde vyladila formu na jediný major, který jí chybí ve sbírce.

 • Lee Westwood
  5

  Zprávy

  Westwood předvedl v Dubaji skvělou stíhačku. Vede Pepperell

  24. ledna 2020 – pv

  Do druhé poloviny Omega Dubai Desert Classic půjde s těsným vedením Angličan Eddie Pepperell, který zahrál v pátek v Emirates Golf Clubu 67 ran. Ránu na něj ztrácí Bryson DeChambeau, Robert Karlsson a také Dean Burmester, který v předvečer turnaje boural v taxíku a málem nenastoupil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení